Svīteris nav tikai svīteris

Šis bloga ieraksts veltīts manam mīļākajam apģērba gabalam rudenī — melnam, brīvam svīterim. Mīļākajam tāpēc, ka tas ir silts un ērts, turklāt to valkāt gandrīz jebkurā dzīves situācijā. Lai arī svīterus parasti uzskata par izteiktu ikdienas apģērba gabalu, tomēr, kombinējot tos ar interesantiem akcentiem, svīteris var lieliski izskatīties arī svinīgākos pasākumos vai ballītēs.

Svīteris ikdienā

Ikdienā svīteri vari kombinēt ar gandrīz jebko — džinsiem, necaurspīdīgiem legingiem, liela izmēra somām, bezpapēža zābakiem, sportiska stila apaviem… Neuzkrītošs grims un dabiski krītoši mati papildinās bezrūpīgo tēlu.

”Everyday”

Svīteris ballītē

Svīteris noderēs arī dodoties izklaidēties. Tad to vari kombinēt ar spilgtiem, uzmanību piesaistošiem aksesuāriem un pamanāmu, taču ļoti gaumīgu grimu.

”Night

Svīteris svinīgā pasākumā

Viens no grūtākajiem uzdevumiem — ar pārliecību un stilu doties uz saviesīgu pasākumu svīterī. Taču nekas nav neiespējams! Klasisku augstpapēžu kurpju pāris, daži izteiksmīgi aksesuāri un spilgti sarkanas lūpas… Un pats svarīgākais — pārliecība par sevi.

”Out
Advertisements

4 thoughts on “Svīteris nav tikai svīteris

 1. Evija saka:

  Laikam esmu “ierūsējusi” 😀 , bet liekas, ka svinīgiem pasākumiem tomēr tas neder. 2.variants- ballītē vēl ir ok, bet trešajā gan man labāk kāda blūzīte prasītos.
  Paldies par rakstu, varbūt būs iedrošinājums pamēģināt arī kaut ko tādu.

  • Annija saka:

   Piekrītu, ne visiem derēs. Tas drīzāk ir mans skatījums, jo man ļoti patīk kombinēt ciešus, stīvus, konservatīvus apģērba gabalus ar pavisam brīviem. Vai arī vienā apģērba gabalā savienot šķietami nesavienojamo, piemēram, biju sajūsmā, kad atradu “bomber” stila jaciņu (fasons apmēram šāds: http://www.fashiolista.com/item/804687/) no mežģīnēm. 🙂
   Un paldies par Tavu komentāru, tas ir šī bloga pirmais! 🙂

  • Evija saka:

   Man patīk tavs skatījums. 🙂
   Blogs ļoti jauks, tā ka komentāri vēl noteikti būs ļoti daudzi. Pievienošos regulāro lasītāju pulciņam. 😉

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s