Tuvāk debesīm

Es nevaru izskaidrot savu mīlestību pret masīvām kurpēm ar platformu. Varbūt tas ir kāds ļoti dziļi paslēpies komplekss par manu mazo augumu (ap 1,63 m), varbūt smalks aprēķins — varu vienlaicīgi valkāt augstus papēžus un bruģētā ieliņā justies stabili, varbūt vēl kas cits… Jebkurā gadījumā — pētot šīs un iepriekšējās sezonas apavu piedāvājumu, nevaru beigt priecāties, jo gribas virtuālajā “groziņā” ielikt katru otro apavu pāri. Jā, patiešām — šobrīd modē platformas.

Šķiet, tas aizsākās līdz ar ikoniskajiem Jeffrey Campbell “Lita” zābaciņiem, kurus nēsāt par savu pienākumu uzskatīja katra sevi cienoša personīgā stila blogere un kuru neskaitāmas kopijas atrodamas ķīniešu un korejiešu “ražotāja cenas” interneta veikalos. Arī es nesen pasūtīju ASOS ražojuma “Litu” attālu līdziniekus. Nedaudz gan pārrēķinājos — drīz vien pēc tam, kad zābaciņi pienāca, sākās lietus un sniega periods, kas zamšādai nav labākais laiks. Tāpēc tikai pavasarī varēšu ziņot, kā tad īsti tur ir ar to stabilitāti un ērtumu.

Lai parādītu, par ko runāju, atlasīju savus mīļākos Wild Pair, Jeffrey Campbell un Steve Madden apavus. Jāsaka, ka cenas ir samērīgas, taču es, kā jau nabadzīgs students, var atļauties tikai skatīties, jo piegāde uz Latviju izmaksā tikai nedaudz mazāk par pašiem apaviem. Tāpēc šis būs vēlamo dāvanu saraksts Ziemassvētku vecītim. 😀

Advertisements

2 thoughts on “Tuvāk debesīm

 1. Evija saka:

  Studentiem grūta dzīve, piekrītu! 😀
  Es arī nesen saņēmu dievīgas masīvas kurpes, kuras diemžēl derēs ātrākais pavasarī. Vienīgais varētu uzvilkt uz kādu ballīti, lai izmēģinātu, cik ērtas tās ir.

  • Annija saka:

   Ir tā ar studentiem, jā. Sanāk ļoti neveslīga proporcija starp tām miljons lietām, ko gribas, un tām pāris, ko var dabūt. 😀
   Pēc ballītes ziņo! Lookbook.nu forumā izlasīju, ka ar Litām nemaz tik viegli neesot, tāpēc sāku bažīties, kā nu būs.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s