Latvijas jauno dizaineru veikums

Pēdējā laikā ar blogu Plikums un WhimsicalAgnesiga palīdzību esmu uzzinājusi par daudziem jauniem Latvijas zīmoliem, kas rada gluži valkājamas un skaistas lietas. Šajā sakarā mani pārsteidz divi apstākļi — tas, cik daudz interesantu un potenciāli “pārdodamu” projektu Latvijā radīts pēdējo pāris gadu laikā, un tas, cik maz zināmi šie projekti ir.

Tāpēc nolēmu iepazīstināt ar tiem zīmoliem, kas iekarojuši īpašu vietu manā sirdī.

ZIB*

 

ZIB* online veikaliņā iespējams iegādāties legingus, tunikas/kleitiņas un interesantas apkaklītes. Manas simpātijas iekaroja legingi. Tie ne tikai izskatās ļoti silti un ērti, bet arī piesaista ar interesantajiem zīmējumiem un rakstiem, kas atgādina par zvaigžņotām debesīm. Drosmīgākajām no mums patiks arī apkaklītes ar vilku, briežu vai putnu apdrukām.

Fl*sh you&me

 

Zīmols Fl*sh you&me piedāvā pāru apakšveļu košos, dzīvespriecīgos rakstos. Man ļoti patīk ideja par pāriem paredzētu apakšveļu (kādu brīdi apsvēru šādu Ziemassvētku dāvanu savam draugam, bet nedaudz sakautrējos pēc tam pusi dāvanas pievākt sev 😀 ), un arī raksti ir patiešām glīti — visus piedāvātos var aplūkot zīmola Facebook lapā. Fl*sh you&me apakšveļu var iegādāties veikalā “Paviljons” un Ziemassvētku pop-up veikaliņā Kaļķu ielā, kā arī pasūtīt, sazinoties ar zīmola radītājiem.

BlankBlank

 

BlankBlank mājaslapa vēl nav pabeigta, tāpēc visu viņu ražoto, šķiet, nav iespējams apskatīt vienkopus, taču priekšstats ir radies. BlankBlank radītajos apģērbos (kas galvenokārt T-krekli) interesanti apvienota batikota vai balināta auduma šķietamā paviršība, nenoteiktība un grafikas striktums. BlankBlank radījuši apģērbu sēriju sadarbībā ar grupu “Instrumenti”, kā arī T-kreklu kolekciju par godu Kārļa Padega simt gadu jubilejai. Zīmola radīto var apskatīt TasteLatvija Facebook profilā (norādītajā galerijā un citās).

DAYGA

 

DAYGA patiks drāmas cienītājām. Man ļoti patīk krāsas un apdrukas. Vairāk un lielākā izmērā iespējams apskatīt šeit. Iegādāties var “Paviljonā”.

The Imperfect Clothing

Šī zīmola apģērbi ir vienlaikus gan ērti un valkājami, gan arī ar savu raksturu. Kolekcija man iepatikās tik ļoti, ka ilgi domāju, kuru no visiem apģērbiem iegādāties, un beigu beigās izlēmu par labu šai žaketei. Lieki teikt, ka gaidu aukstā laika beigas, lai atkal varētu to uzvilkt. Sekot jaunumiem un apskatīti visu kolekciju var The Imperfect Clothing blogā, iegādāties — veikalā “Paviljons”.

Advertisements

3 thoughts on “Latvijas jauno dizaineru veikums

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s