Coastal Scents: apskats un KONKURSS!

Coastal Scents ir pazīstams ASV zīmols, kas ražo dekoratīvo kosmētiku, kā arī nagu lakas, aromātiskās eļļas un ādas kopšanas līdzekļus. Populāras ir Coastal Scents acu ēnu paletes, it īpaši košā un apjomīgā 88 toņu palete (augšā pa labi).

Pagājušā gada nogalē Latvijā ienācis Coastal Scents izplatītājs Latvijā. Interneta veikalā atrodams plašs dekoratīvās kosmētikas klāsts — gan jau pieminētā 88 toņu palete, gan kompaktās GO paletes (mani favorīti ir Beijing un Cairo!), gan arī minerālās acu ēnas visdažādākajos toņos. Turklāt cenas ir ļoti demokrātiskas!

Man bija iespēja izmēģināt Coastal Scents minerālās acu ēnas trīs glītos toņos: Lusty mirdzoši bēšīgā tonī, Sand Is! — piesātinātu rozā toni, kā arī Vampin’ Red, kas ir ļoti interesants — tumši pelēks, gandrīz melns tonis, kurā atspīd sarkanīga krāsa. Ēnas var uzklāt gan sausas, gan arī ar samitrinātu otiņu — tad tonis būs daudz izteiktāks.

  

Ar sausu otiņu

Ar mitru otiņu

Manis izvēlētie toņi vislabāk izskatījās samitrināti, jo krāsas (it īpaši Vampin’ Red, kuru var lietot arī kā laineri ar samitrinātu slīpo otiņu) ir visai dramatiskas, bet esmu pārliecināta, ka gaišie, zeltītie un brūnie toņi ļoti labi izskatītos arī sausā veidā kā vieglas ikdienas acu ēnas. Jaņēm vērā, ka neesmu lietojusi acu ēnu bāzi, jo manējā visā svētku drudzī mazliet aizkavējusies ASV.

Ēnas klājas ļoti viegli, un tās ir pavisam viegli pludināt (tikai jāpagaida, kamēr izžūst, ja klāj tās mitras!). Tās ir ļoti mirdzošas, it īpaši, ja uzklātas mitras. Man pašai mirdzošas ēnas ļoti patīk, taču ja tu esi matēto ēnu piekritēja, droši vien šīs tev nederēs. Kopumā man ēnas ļoti patīk, it īpaši Sand Is!, kas ir viens no skaistākajiem man zināmajiem rozīgajiem toņiem.

Bet tagad par galveno — konkursu. Viena laimīga bloga lasītāja (vai lasītājs) varēs pavisam vienkāršā veidā iegūt balvu no Coastal Scents Latvija. Un, kas vēl labāk — viņa(-š) varēs pati(-s) to izvēlēties!

Noteikumi ir pavisam vienkārši:

1. Coastal Scents Latvija mājaslapā izvēlies savu mīļāko produktu un ieraksti tā nosaukumu komentārā zem šī ieraksta (ja vēlies — arī iemeslu, kāpēc tev patīk tieši tas);

2. retvīto šo ziņu, ja esi Twitter lietotājs, bet ja esi draugiem.lv sekotājs, savā Runā sadaļā iekopē šādu tekstu:

Iespējams, tieši es laimēšu Coastal Scents kosmētiku! Tu arī gribi? http://tinyurl.com/7c3mjne;

3. kļūsti par @CoastalscentsLV Twitter sekotāju vai arī seko jaunumiem Coastal Scents Latvija draugiem.lv lapai.

Lai piedalītos, jāizpilda visi 3 punkti. Ja tu būsi uzvarētājs, laimēsi to produktu, kuru izvēlējies komentārā.

Konkursā piedalīsies tie, kas savus komentārus būs pievienojuši līdz nākamās svētdienas, 22. janvāra plkst.23.59. Uzvarētājs tiks noteikts nejauši ar random.org palīdzību.

NB! Rakstot komentāru, attiecīgajā ailē ieraksti e-pasta adresi, kuru regulāri pārbaudi, jo rakstīšu uz to, ja būsi laimējis!

Advertisements

80 thoughts on “Coastal Scents: apskats un KONKURSS!

 1. Patricija (@PatricijaP) saka:

  28 toņu palete (neitrālā) – Tie ir mani mīļākie un fantastiskākie toņi un tādu paleti jau sen esmu gribējusi, tas būtu lielisks pielikums manam milzīgajam kosmētikas maciņam, kur diemžēl nav ne miņas no acu ēnām!

 2. Evija Ž. saka:

  Izpildīju visus nosacījumus Twitterī, mans Twitter konts @ewii_z.
  Es vēlētos 88 toņu paleti, kas, manuprāt, ir perfekta, jo ietver gan pavisam mierīgas, gan košas krāsas! (:

 3. naktsmeita saka:

  78 toņu palette . Ja jau spēlēt, tad uz pilnu banku 🙂 iepatikās lielā acu ēnu tonu daudzveidība un vaigu sārtumi ir superīgs bonusinš 🙂

  retwītoju un sekoju twiterim 🙂

 4. inuta saka:

  78 toņu palete (acu un vaigu)
  Patīk un vajag, lai varētu attīstīt tikko iegūtās profesijas iemaņas un varbūt arī nopelnīt kko.

 5. Dinkskis saka:

  Izvēlētos 78 toņu palete (acu un vaigu), jo ir gan acīm, gan vaigiem un šajā paletē ir visas nokrāsas. Man tas svarīgi, jo es nepielāgoju ēnas acu krāsai, bet vairāk koncentrējos uz toņiem savā apģērbā. Zinu, zinu, ka tā nevajaga, bet nu man arī acu krāsa ir pelēk-zaļgan-zilgana:)

 6. Laura saka:

  88 toņu palete 🙂
  Lieliska ēnu palete, kas apvieno sevī gan maigos toņus ikdienas lietošanai, gan drosmīgos kādai ballītei! Tieši tas, ko vēlētos! 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s