Elegantām sievietēm, vintage cienītājām un rotaļīgām būtnēm — jā, viņām visām!

Franču modes blogere The Cherry Blossom Girl laidusi klajā jau otro apakšveļas līniju veikalam “Etam”. Blogerei piemīt ļoti smalka, sievišķīga un eleganta gaume, kas redzama katrā tērpā. Domāju, ka tas viņu padara par lielisku apakšveļas dizaineri — krūšturi, biksītes un bodiji ir seksīgi, taču ne mazākajā mērā prasti.

Pēc pirmās kolekcijas (pašas blogeres izpildījumā var apškatīt šeit, šeit un šeit) ar nepacietību gaidīju nākamo Cherry Blossom Girl un Etam sadarbību. Pirmā kolekcija bija tik skaista, gaisīga, sievišķīga!

Un nu klāt ir arī otrā. Tā atšķiras no iepriekšējās — pārstāvētas ne tikai pasteļkrāsas un ziedu apdruka, bet arī melnie, seksīgie “Gilda” modeļi. Tomēr mana sirds pieder “Miranda” (starp citu, arī manu mīļāko smaržu nosaukums) retro-sievišķīgajiem modeļiem.

Etam produkcija nav dārga — lielākā daļa krūšturu maksā ap 25 eiro, un to var iegādāties šeit. Taču var iegūt arī par brīvu, jo The Cherry Blossom Girl blogā šobrīd notiek konkurss, kurā trīs laimīgas sievietes iegūs kādu no kolekcijas pērlēm.

Foto: http://www.thecherryblossomgirl.com/

Advertisements

2 thoughts on “Elegantām sievietēm, vintage cienītājām un rotaļīgām būtnēm — jā, viņām visām!

    • Annija saka:

      Piekrītu! Man ļoti patīk pašas blogeres stils, un viņas pirmā kolekcija man šķita pat vēl nedaudz labāka. Biju ļoti vīlusies, kad nedaudz par vēlu to pamanīju un skaistākos komplektiņus vairs nevarēja nopirkt Etam mājaslapā.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s