Zoodārzs lieliem un maziem

Smaidam nav vecuma ierobežojuma

Jau parādīju Eduardo Cattus ZOO kolekciju pieaugušajiem, taču kolekcija un zīmola neilgā vēsture (nākammēnes tas svinēs pirmo dzimšanas dienu!) ir gana interesanta, lai par to pastāstītu sīkāk.

Janvārī zīmols prezentēja dzīvespriecīgo ZOO kolekciju bērniem. Sākumā krekliņu autores māsas Evija un Inga baidījušās, ka pieaugušie tos nesapratīs, taču bērnu kolekcijas fotosesija māsas pārliecinājusi — arī viņas gribēja savā skapī visus krekliņus!

ZOO kolekcijas ideja izaugusi no agrāka Eduardo Cattus darinājuma — meža dzīvnieku mufēm (roku sildītājiem). Uz t-krekliem pārnesti ne tikai mufēs redzami meža dzīvnieki — lapsa, pūce un vilks, bet arī viņu eksotiskākie brāļi zilonis, koala un žirafe.

Zīmols t-kreklus ražo no tīras kokvilnas un dzīvnieku aplikācijas šūtas pašu rokām.

Kolekcija saņēmusi komplimentu, kuram varu pilnībā pievienoties:

Mums ļoti iesēdās prātā Goran Goras komentārs par mūsu krekliņiem. Viņš mums teica, ka mūsu krekliņi viņam patīk tieši tāpēc, ka naivums savijas ar oriģinalitāti. Tas ir bijis skaistākais kompliments šīs kolekcijas saistībā.

 

Atskats pagātnē

Eduardo Cattus dzimšanas diena ir 2011.gada 15.aprīlis. Autores zīmola rašanos raksturo kā dabīgu un pieļauj, ka tā ideja viņās bijusi vienmēr, taču pagrieziena punkts bijis Ingas dēliņa piedzimšana, kad viņa sapratusi, ka vēlas dzīvē šo to mainīt un nodarboties ar to, kas viņai patiešām patīk. Jaunais modes zīmols nosaukts par godu mazajam Eduardam.

Par otru nosaukuma daļu jāsaka paldies Evijas izveidotam krekliņam vēl pirms zīmola rašanās. Viņa vēlējusies krekliņu ar kaķi, taču Rīgas veikalos nevarēja atrast to, ko meklēja, un pati uzšuva krekliņu ar kaķa siluetu. Tas saņēmis daudz komplimentu, un, kad radās doma par zīmola izveidi, bija skaidrs, ka tajā īpaša vieta būs kaķim.

Līdz šim Eduardo Cattus veidojis dažādus interesantus un radošus projektus. Mans favorīts — optimisma pārpilnā peļķu krāsošanas fotosesija! Nezinu, kā jūs, bet es bez smaida uz lūpām nevaru paskatīties ne uz vienu no fotogrāfijām. Taču tas nav viss — zīmola autores arī rīkojušas zīmējumu konkursu, kurā uzvarējušie darbi pārtapuši glītos kreklos. Eduardo Cattus ir ģimenei draudzīgs zīmols, jo piedāvā atlaidi apmaiņā pret idejām, kā interesanti pavadīt laiku ar ģimeni.

 

Un kas tālāk?

Šobrīd noris darbs pie jaunas kolekcijas. Atšķirībā no ZOO, tajā būs ne tikai krekli, bet arī svārki, kleitas, apmetņi, vestes… Viss, ko vien kādreiz varētu vajadzēt.

Kolekcijas autores piekrita sniegt nelielu ieskatu gaidāmajā kolekcijā:

Kolekcijas iedvesma ir Latvijas vasaras, kuras vienmēr ir ļoti mānīgas – vienā momentā jūtamies kā tropos, citā jau atkal ir ļoti vēss, lietains, pelēks. Mums ļoti patīk šie kontrasti.
Izrietot no mūsu iedvesmas, krāsas pārsvarā ir dabīgos toņos – jūras un debesu zilais, saulrieta krāsas, zemes pelēkais, zāles zaļais. Salīdzinoši daudz izmantojam arī balto krāsu. Cenšamies apģērbus “nesamocīt” ar sarežģītiem elementiem. Visu vēlamies pēc iespējas “tīrāku”, gaistošāku. Galvenais akcents, protams, būs mūsu kaķis.

20. aprīlī VEF mākslas centra telpās gaidāms Eduardo Cattus plenērs — unikāls pasākums, kas bija iecerēts kā modes skate, bet nu pārkāpis žanru robežas un notiks kā izrāde, koncerts, izstāde un, iespējams, vēl kas cits. Viss noslēpumā tīts, taču izklausās ļoti interesanti.

 

Foto: http://ecattus.wordpress.com/

Advertisements

2 thoughts on “Zoodārzs lieliem un maziem

    • Annija saka:

      Cik mīļi! 🙂
      Krekliņus var dabūt pie ecattus.wordpress.com meitenēm 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s