No cacas par dabas bērnu

Rakstu tāpēc, ka nespēju beigt brīnīties. Es, meitene, kuras mīļākās smaržas jau gadiem ir saldās, cacīgās Britnijas Spīrsas “Fantasy”, esmu neglābjami iemīlējusies svaigākajā dabas bērnu aromātā, kādu jebkad esmu sajutusi.

Šeit arī vaininieks — Oriflame “Ecobeauty” kolekcijas tualetes ūdens “Puressence”!

Labāk nemēģināšu pati aprakstīt aromātu, jo notis neatpazīstu (gluži kā mūzikā, eh), bet, lūk, ko saka ražotājs:

Ļaujieties dabiska skaistuma valdzinājumam, ko dāvā Puressence by Ecobeauty! Šis aromāts ir kā svētki ar iedvesmojošu svaigo, zaļo baziliku, dzirkstošiem apelsīna ziediem, maigo ilang-ilang un juteklisko vetiveru noslēgumā. Tā ir harmonija ar sevi, dabu un planētu!

Tā kā neprotu smaržām pieiet no tehniskās puses, stāstīšu tēlaini — smarža ir viegla, bet vienlaikus ļoti individuāla, svaiga un liek domāt par vasaru. Pat mani, zvērinātu pilsētnieci, kārdina uzvilkt gaisīgu, baltu kleitiņu un basām kājām pasēdēt šūpolēs laukos.

Pievērsiet uzmanību iepakojumam — kā man pastāstīja, tas esot 100% dabai draudzīgs. Pudelīte veidota no ottreiz pārstrādāta stikla, izsmidzinātājs no pārstrādātas plastmasas, savukārt korķītis, kā var redzēt fotogrāfijā, no koka.

Nekad neesmu sevišķi interesējusies par svaigajām smaržām, bet, manuprāt, “Puresssence” ir kā slavenā Elizabeth Arden “Green Tea” jaunākā māsa. Aromāts ir neparastāks un, manuprāt, piemērots gados jaunākām sievietēm.

Vienīgais mīnuss — tualetes ūdens nav ļoti noturīgs.

Aromāts ir neparasts, tāpēc, iespējams, neatbildīs katrai gaumei. Par to pārliecinājos, parunājoties ar savu draugu. Jāatzīst, arī man “Puressence” nebija mīlestība no pirmā pūtiena, bet drīz mēs atradām kopīgu valodu. 🙂

“Puressence” būs pieejama desmitajā Oriflame katalogā (no 15.jūlija) un mājaslapā par iepazīšanās cenu Ls 9,29.

xxx

“Ecobeauty” kolekcijai ir četri marķējumi, kas pierāda, ka produkti ir dabai draudzīgi: Fairtrade, ECOCERT, Vegan un FSC, par kuriem sīkāk pastāstīšu kādā no nākamajiem ierakstiem.

Man ir arī “Ecobeauty” roku krēms un dušas želeja, par kuriem sīkāk nerakstīšu, pateikšu vien to, ka labi pilda savas funkcijas un patīkami smaržo. Man ļoti patīk, ka katram produktam ir atšķirīga smarža, bet tās tomēr ir līdzīgas — svaigas un gaisīgas.

Advertisements

One thought on “No cacas par dabas bērnu

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s