Pavisam vasarīgs konkurss

Beidzot Latviju sasniegusi īsta vasara, kad negribas neko citu, kā vien laiski zvilnēt saulītē un malkot atsvaidzinošus kokteiļus. Lai brīvdienas nebeigtos ar apdegušiem vaigiem un pabojātu ādu, nākšu palīgā ar nelielu konkursiņu.

 

Apmaiņā pret jūsu labajām idejām piedāvāju divus Oriflame produktus. SOL Anti-aging sejas krēms aizsardzībai pret sauli ar SPF 20 palīdzēs aizsargāt seju no saules nelabvēlīgās ietekmēs, turklāt tas sola cīnīties arī ar ādas novecošanu. Savukārt SOL Family ķermeņa losjons pēc sauļošanās cīnīsies ar apsārtumiem, kas iegūti no pārlieku liela prieka par ilgi gaidīto saulīti.

Taču, ja visa SPF padarīšana tevi pārāk mulsina, vari savā iPhone, iPad vai iPod Touch lejupielādēt Oriflame aplikāciju, kas krietni atvieglos dzīvi. “Sun Coach” pats noteiks gaisa temperatūru un ultravioletās radiācijas līmeni pilsētā, kur tobrīd atrodies, un tev tikai jāievada dati par saviem šodienas plāniem (pastaigāsies pilsētā, atradīsies pludmalē vai, piemēram, uz jahtas klāja) un kādu SPF izmanto, un aplikācija pati sarēķinās, cik ilgi tev būs veselīgi pavadīt saulē. Tā tevi arī pabrīdinās, kad labāk doties prom. 🙂

Konkursa noteikumi:

Lai piedalītos konkursā, tev jādalās ar šīs vasaras mīļākā atsavidzinošā kokteiļa vai paštaisītā saldējuma recepti! 🙂

Vari ietvītot recepti, pievienojot hastagu #rigasmetroblogs, vai arī ierakstīt to savā blogā, pievienojot linku uz šo ierakstu (ja raksti blogā, lūdzu komentāros norādi linku uz savu ierakstu).

Uzvarētāju noteikšu pati nākamās nedēļas piektdienā (13.jūlijā).

Lai veicas! 😉

Advertisements

One thought on “Pavisam vasarīgs konkurss

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s