Miniapskats: Oriflame Cocktails & The City kolekcija

It kā paredzot manu pēkšņo apsēstību ar priecīgajām, optimistiskajām krāsām, Oriflame atsūtīja dāvanu — trīs produktus no jaunās Cocktails & The City kolekcijas, iepakotus šeikerī ar mīlīgākajiem krāsainajiem ledus kubiciņiem pasaulē!

Kā nepārprotami vēsta nosaukums, kolekcija paredzēta pilsētas meitenēm, kuras labprāt malko kokteiļus, pļāpājot ar trim labākajām draudzenēm. 🙂 Produkti radīti sadarbībā ar kādu kokteiļu modes trend-setter’i, un tie nosacīti sadalīti trijās mazākās kolekcijās: Flirty Bella, Party Queen un Fashion Addict.

Savā šeikerī atradu Fashion Addict tualetes ūdeni, Party Queen lūpu spīdumu un violetas divtoņu acu ēnas.

 

Acu ēnas ir piemērotas vieglam, ikdienišķam grimam, jo nav ļoti pigmentētas un arī ne pārlieku mirdzošas. Gaišākais tonis uz ādas redzams tikai kā viegls mirdzums, taču, kombinējot to ar tumšāko toni, var izveidot ātru, ikdienišķu “smokey eye” meikapu. Ēnas klājas un sajaucas gana labi, taču notestēt noturību vēl nav sanācis.

Kaut arī caurspīdīgos lūpu spīdumus nelietoju kopš pusaudža gadiem, biju patīkami pārsteigta par dzelteno Party Queen spīdumu. Tas izskatās un smaržo pēc medus! Arī konsistence līdzinās medum — tas ir diezgan biezs, taču nesalipina lūpas, kā to mēdz darīt daži citi. Lūpu spīdumā ir nelieli mirdzumiņi, kas uz lūpām šķiet gandrīz nemanāmi.

Taču mana sirds pieder oriģinālajam (un praktiskajam!) iepakojumam. Lai arī laikapstākļi mūs nelutina, esmu apņēmusies visus kokteiļu vakara/pēcpusdienas piederumus šovasar vismaz pamēģināt! 🙂

Advertisements

2 thoughts on “Miniapskats: Oriflame Cocktails & The City kolekcija

  1. Velvet Mimosa saka:

    Vaiii, cik sen Oriflame nav lietots, laikam no tiem pašiem pusaudžu gadiem, būs jāiemet aci katalogā!

    • Annija saka:

      Oriflame ir ļoti labs trīsdaļīgais korektors un Studio sērijas tonālais krēms. Un vēl arī Puressence smaržas, ko vienkārši dievinu, taču citiem produktiem neesmu tik ļoti pieķērusies 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s