Apskats un EOTD: MUA Undressed acu ēnu palete

Jau sen biju pamanījusi britu kosmētikas zīmolu MUA jeb Makeup Academy. Kosmētika ir ļoti lēta — dārgākais mājaslapā atrodamais produkts ir Immaculate collecion 24 toņu acu ēnu palete, kas maksā 8 mārciņas, tomēr ir arī vientoņa acu ēnas, laineri, skropstu tušas, acu un lūpu zīmuļi, vaigu sārtumi, bronzeri, lūpu krāsas, nagu lakas un citi produkti par apaļu vienu mārciņu. Neskatoties uz aizmdomīgi zemajām cenām, esmu lasījusi daudzu kosmētikas blogeru slavinošās atsauksmes par MUA produktiem, jo īpaši 12 toņu acu ēnu paletēm, kas pieejamas gana plašā klāstā — veselas deviņas.

Tā kā mana pieredze ar budžeta klases kosmētikas pasūtīšanu internetā līdz šim ir bijusi ļoti laba, nolēmu pasūtīt izmēģināšanai divas paletes, no kurām katra maksā 4 mārciņas.

Es izvēlējos Undressed un Dusk til Dawn paletes. Lai arī cenas jau tā ir smieklīgas, es veicu pasūtījumu tieši tajā laikā, kad Undressed bija nocenota līdz trīs mārciņām, turklāt pirkumiem no 10 mārciņām nāca līdzi dāvaniņa — skropstu tuša, mākslīgās skropstas un tumši violetas birstošās acu ēnas. Ir vērts pasekot līdzi MUA akcijām, kas norisinās diezgan bieži, piemēram, līdz 25.septembrim, ieprēkoties par astoņām mārciņām vai vairāk, dāvanā tiek piedāvāta jau pieminētā Immaculate Collection palete.

Šoreiz pastāstīšu sīkāk par Undressed paleti.

Vai jums tā neko neatgādina? Nosaukums, toņi?

Jā, šis ir slavenās Urban Decay pirmās Naked paletes knock-off. Fotogrāfijā daži toņi tomēr izskatās gaišāki, nekā ir patiesībā, taču, noliekot reālo paleti blakus Naked fotogrāfijai, skaidri redzams, ka toņi ir ļoti līdzīgi, un pat to secība ir identiska (par to var uzskatāmi pārliecināties šajā rakstā). Šī neslēptā kopēšana mani mulsina.

Taču, runājot par pašām ēnām, šī palete ātri vien kļuva par manu mīļāko. Desmit no 12 toņiem ir skaistas, piesātinātas perlamutra ēnas, savukārt atlikušie divi ir matēti toņi, kas gan, manuprāt nav lietojami.

Pirmajā rindā ir gaišākie toņi. Šeit var labi redzēt kontrastu starp perlamutra un matētajām ēnām (3. un 5. tonis).

Savukārt otrajā rindā ir tumšākie toņi.

Matētās ēnas jau esmu norakstījusi, tāpēc stāstīšu tikai par mirdzošajām. Es nebiju gaidījusi, ka tās būs tik labas kvalitātes. Ēnas ir mīkstas un klājas ļoti viegli, vienmērīgi. Es gan to neuzskatu par paleti ikdienas lietošanai, jo pat gaišās krāsas ir ļoti pigmentētas un mirdzošas. Taču tik un tā kopš saņēmu šo paleti, lietoju tās katru dienu, variējot toņu kombinācijas.

Taču ir divi mīnusi. Pirmkārt, lietošanas laikā tās mēdz nedaudz nobirt uz vaigiem. Otrkārt, noturība bez bāzes nav nekas dižs — uz maniem plakstiņiem (kas, tāpat kā mana āda, ir taukaini) ēnas turas labi ja piecas stundas. Bet to var labot ar bāzi. Lietojot Palladio bāzi, acu ēnas sāka nedaudz krāties plakstiņa rievā tikai pēc aptuveni 12 stundām.

Bet, neskatoties uz mīnusiem, esmu ļoti apmierināta ar savu pirkumu. Turklāt, kā jau teicu, kopā ar pasūtījumu saņēmu arī trīs citus MUA produktus. Vienu no tiem — Extreme Volume Mascara tonī Black/Brown — es lietoju ikdienā. Tā ļoti labi atdala katru skropstu un kopumā rada iespidu, it kā skropstas nebūtu uzkrāsotas, bet dabiski būtu tumšas un garas.

Vizualizācijai:

Lietota MUA Undressed palete un MUA Extreme Volume skropstu tuša.

Varu pačukstēt, ka drīzumā blogs svinēs pirmo jubileju, un šim notikumam par godu tiks rīkots giveaway. Balvā ietilps arī jauna un svaiga Undressed palete!

Advertisements

7 thoughts on “Apskats un EOTD: MUA Undressed acu ēnu palete

  1. Ieintriģēji kaut ko pasūtīt 🙂 Vispār iepakojumi izskatās ļoti skaisti, kā dārgai profesionālajai kosmētikai, un cenas… TIK lētas! 😉

    1. Iepakojumi tāda palēta plastmasa vien ir, bet, ciktāl tas attiecas uz manis pasūtītajiem produktiem, kvalitāte krietni pārspēj cenu. 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s