Otrā H&M veikala atvēršana “Alfā” jau 29.septembrī

Šodien saņēmu ziņas par H&M veikala drīzo atveršanu “Alfā”, par ko pastāstīšu arī jums.

Atklāšana notiks 29.septembrī pulksten 11.00.

No preses relīzes:

“Otrais veikals izvietosies 2100 m2 divos stāvos, kurā būs plašāka izvēle: kopā ar pilnu sortimentu modei un kvalitātei par labāko cenu sievietēm, vīriešiem, pusaudžiem un bērniem, piedāvājumā būs arī speciālas sieviešu līnijas: grūtnieču kolekcija H&M Mama un mode lielākos izmēros H&M+. Jaunajā H&M veikalā, kurš vērs durvis rudenī, jebkurš varēs atrast ko piemērotu sev, no aktuālās modes līdz modernai klasikai un ikdienas lietām.

Jaunākais H&M veikals Latvijā atradīsies tirdzniecības parkā “Alfa”, Brīvības gatvē 372, Rīgā, LV-1006. Veikala darba laiks ik dienu no plkst. 10.00 – 22.00. Lai nosvinētu atklāšanu, pie t/p „Alfa” B ieejas pirmie 50 rindā stāvošie klienti saņems dāvanu karti Ls 15 vērtībā un ekskluzīvu aproci. Atklāšanas nedēļas nogalē no 29.-30.09. pirkumiem Ls 25 vērtībā tiks piešķirta Ls 5 atlaide.”

Latvijā būs arī trešais H&M veikals “Spicē”, bet līdz tam būs mazliet jāpaciešas — tā atklāšana paredzēta 2014. gada pavasarī.

Advertisements

One thought on “Otrā H&M veikala atvēršana “Alfā” jau 29.septembrī

  1. Antonija saka:

    Mana mazmeita nostāvēja 8 stundas uz H&M veikala atvēršanu tirdzniecības parkā “Alfa”, Brīvības gatvē 372, Rīgā, BIja solīts, ka pirmie 50 rindā stāvošie klienti saņems dāvanu karti Ls 15 vērtībā un ekskluzīvu aproci. Rindā viņa bija septītā. Un kāda bija vilšanās, ka solītā ekskluzīvo aproci nemaz neiedeva.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s