Apskats: MUA The Artiste Collection acu un sejas palete

Acu ēnas: Pistachio, Mocca, Ice, Grape, Chocolate, Cookie. Vaigu sārtumi: Pink Sparkle, Primrose. Bronzeris: Bronzed. Hailaiteris: Shimmer Kiss.

Ja lasāt manu blogu, droši vien nebūsiet palaidušas garām manu milzu sajūsmu par britu zīmola MUA meistardarbu — Undressed acu ēnu paleti. Tās kvalitāte krietni pārsniedz tās trīs mārciņas, par kurām akcijas laikā paleti nopirku, toņi ir lieliski (kas gan īsti nav MUA nopelns, jo tā ir populārās Naked paletes, khem, dubultniece) un acu ēnu tekstūra — klājas kā mīsts sviests un iztušējas bez problēmām.

Cerot uz kaut ko tikpat labu, nolēmu viņu mājaslapā pasūtīt The Artiste Collection, kurā ir ne vien acu ēnas, bet arī divi vaigu sārtumi, bronzeris un hailaiteris. Tomēr jāatzīst, ka nedaudz vīlos. Šīs paletes ēnu tekstūra nav tik “bieza” un samtaina kā Undressed paletē. Tās ir blāvākas, mazāk mirdzošas un, jā, daudz nenoturīgākas.

Ēna ar nosaukumu Chocolate ir vistuvākā tai Undressed paletes tekstūrai, kas man tik ļoti patīk. Tā pati par sevi ir viens vienīgs šimmeris, bet citās mirdzumiņu ir mazāk, tie ir smalkāki.

Tā kā pamatkrāsās ir nelieli citas krāsas kriksīši, tad sajaucoties tie dod interesantus toņus ar citas krāsas mirdzumu.

Palete gan nav slikta, jo šīs ēnas vienkārši ir savādākas — pateicoties toņu izvēlei un tekstūrai, ar tām var panākt vieglu un pat ēterisku grimu. Lai krāsas būtu spilgtas, tās gan jāklāj vairākos slāņos. Lielākais mīnuss: tās ir visai nenoturīgas. Ar visu Palladio acu ēnu bāzi, kas mani līdz šim nebija tā pa īstam pievīlusi, ēnas neizturēja līdz skolas+darba dienas beigām.

Par vaigu sārtumiem man nav nekā slikta sakāma. Tie ir pigmentēti, un toņi ir ļoti skaisti. Es izvairos lietot Pink Sparkle, jo tas ir nedaudz oranžīgs un uz manas vēso toņu ādaskrāsas diez ko neizskatās, bet lielākajai daļai sieviešu tādu problēmu nebūs.

Kopumā lieku palatei 7 no 10. Tai ir laba ideja un izpildījums, bet vienīgais nopietnais mīnuss ir acu ēnu ne pārāk labā noturība.

 

Advertisements

6 thoughts on “Apskats: MUA The Artiste Collection acu un sejas palete

  • Annija saka:

   No līdzšinējās pieredzes — es iesaku koncentrēties uz acu ēnām un vaigu sārtiem. Kā jau vienmēr, labāk pirms pirkšanas papētīt atsauksmes citos blogos (kaut gan par daudz MUA produktiem tādu ir ļoti maz vai nav vispār), lai nesanāk vilties — man tā gadījās ar lūpu krāsām.

  • Annija saka:

   Jā, man ir divas “vienas mārciņas lūpu krāsas”, par tām arī drīzumā domāju uzrakstīt plašāk.
   Īsumā — neiesaku. Noswatchotas izskatās skaisti, bet uz lūpām (vismaz manējām) diez kas nav. Man šķita pārāk slapjas un krēmīgas, saiet rieviņas un vispār neizskatās labi.

 1. sinsp saka:

  Šīs acu ēnas man patīk, taču…nav tas, ko biju gaidījusi! Tieši tāpat kā Tu saki – par noturīgām tās nenosauksi! Taču lietot jau var…

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s