Worth the Hype? Kristālu dezodorants

Tas izskatās pēc visa kā cita, tikai ne dezodoranta, vai ne?

Bet tieši tādam mērķim šis kristāla gabaliņš var tikt izmantots. Ideja pavisam vienkārša — sviedriem pašiem par sevi nav nekādas smaržas, bet nepatīkamā smaka rodas, kad tajos savairojas baktērijas. Bet kristāla sastāvā esošie sāļi kavē baktēriju rašanos un vairošanos, tādējādi neļaujot veidoties tā saucamajai sviedru smakai. Jāatceras gan, ka tas nav antiperspirants, tāpēc sviedri tik un tā izdalīsies, taču tiem nebūs smaržas.

Es šo dezodorantu saņēmu dāvanā, tāpēc par izcelsmi zinu tikai to, kas rakstīts klāt pievienotajā lapiņā:

Biju ļoti priecīga par dāvanu, jo tas izklausās pēc ideālā risinājuma — vienkārši lietojams, dabīgs un nekaitīgs, nekādu baltu nospiedumu uz apģērba, turklāt, kā esmu dzirdējusi, ar vienu kristālu varot iztikt pat pāris gadus. Nedaudz raizes gan darīja tas, ka svīstu diezgan daudz un parasti izvēlos “ultra dry” antiperspirantus.

Tad nu steidzos to pamēģināt. Pirmajā dienā, ko aizvadīju ļoti mierīgi, biju ļoti patīkami pārsteigta — viss solītais patiešām atbilda patiesībai.

Taču prieks nebija pārāk ilgs. Nākamajā lietošanas dienā viss bija labi, līdz aptuveni stundu pavadīju tirdzniecības centrā ar ziemas jaku mugurā. Nedaudz kartstāk nekā parasti un, voilā, kristāla maģija bija beigusies.

Secinājumi? Šis ir lielisks risinājums cilvēkiem, kas dabiski svīst maz. Personīgi man vajag kaut ko spēcīgāku, taču tieši šādu pašu dezodorantu lieto mana mamma, un viņu tas nekad nav pievīlis pat pēc treniņiem. Arī es to varu lietot dienās, kad temperatūra ir normas robežās un nav nekādu papildus stresu. Pieņemu, ka no svara ir arī apģērba materiāls. Taču neparedzamos apstākļos kristālu dezodoranta dēļ var arī krist kaunā, tāpēc uzmanīgi!

Advertisements

7 thoughts on “Worth the Hype? Kristālu dezodorants

  1. linda saka:

    Gribu Tevi uzslavēt, Tavi raksti vienmēr ir ar kaut ko īpaši! Šis blogs ir lielisks pierādījums tam, ka galvenais nav kvantitāte, bet gan kvalitāte 🙂 Malacis, tā tik turpini! :))

  2. Ruta saka:

    Es kaut kur lasīju, ka kristālu dezodorantu vajagot uzklāt uz nakti pirms gulētiešanas vairākas naktis pēc kārtas un tad tas sākot dot rezultātus. Nezinu vai tā ir taisnība, izklausās jau šaubīgi, bet šo taktiku pati pašreiz mēģinu 🙂

  3. Cherriya saka:

    Man tieši tāds pats ir, lietoju jau kādu pusgadu! Esmu apmierināta, bet jā, kristāls nederēs tiem, kas dikti svīst! Kristāls vairāk darbojas kā nepatīkamas smaržas novērsējs. Kristāls pats par sevi satur sāļu vidi, un uzsmērējot, nedod vairoties baktērijām, kas savukārt izraisa ne tik patīkamo smaržu. Tas arī neaizsprosto poras, kā parastie antiperspiranti, tāpēc pats par sevi svīšanu kā tādu neaizkavē!;)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s