Worth the Hype? Bodybike treniņi

BB6
Sporta kluba “Georgs 5” Bodybike zāle — šeit es cenšos pasvīst vismaz pāris reizes nedēļā.

Kopdzīve ar pavāru, kurš turklāt mīl visu trekno un fast-foodīgo, dara savu, tāpēc janvārī tiku pie sporta kluba abonementa un beidzot sāku to apmeklēt regulāri. Sāku ar spēka aerobikām, bet ātri vien sapratu, ka vajag kaut ko aktīvāku, bet “kustīgās” aerobikas man īsti nepatīk, tāpēc, paklausot mammas padomam, izmēģināju Bodybike nodarbības.

Trenažieri izskatās baisi un arī, ieskatoties pa durvī kādā no nodarbībām, paveras visai biedējošs skats — sievietes ar akmenscietām sejām un robota cienīgu apņēmību minas milzu ātrumā, tad uz brīdi piebremzē, bet drīz vien atkal kustina kājas tik ātri, ka raibs metas gar acīm. Un, teikšu atklāti, pirmajā nodarbībā tu, visticamāk, netiksi līdzi pārējām sportotājām. Nokāpjot no trenažiera, šķitīs, ka turpat arī saļimsi, un nākamajā rītā pat tik vienkārša darbība kā staigāšana sagādās lielas sāpes.

Bet drīz vien viss nepatīkamais pāries, un, ja pirmais treniņš nebūs atņēmis drosmi, ļoti iespējams, ka tev patiešām iepatiksies. Tā notika gan ar mani, gan arī mammu, kas Bodybike nodarbības regulāri apmeklēja aptuveni divus gadus.

Kas vispār notiek Bodybike zālē? Katra nodarbība ilgst aptuveni stundu un parasti sastāv no divām daļām — pedāļu mīšanas un staipīšanās. Nodarbībām ir dažādi veidi (manā sporta klubā – Beginner, Fat Burner, Mix u.c.), taču patiesībā tās viena otras sevišķi neatšķiras. Lielāka uzmanība jāpievērš trenerēm, jo kāda ir prasīgāka, bet cita mīkstsirdīgāka.

Tās ir augstas intensitātes nodarbības, tāpēc labi piemērotas tām, kas grib tikt vaļā no kāda lieka kilograma. Nevaru garantēt, ka tas atbilst patiesībai, taču mans klubs sola, ka viena tādā nodarbībā (ar noteikumu, ka trenējas no sirds) “izkusīs” 500-1000 kalorijas. Nekādus mērķus sev neesmu izvirzījusi, bet dzīvosim, redzēsim. 🙂

6 domas par “Worth the Hype? Bodybike treniņi

  1. Es ne par treniņiem, bet tāpat iekomentēt, man šķiet, ka riteņi ir pārāk tuvu novietoti viens otram, es treniņa laikā negribētu būt kādam svešam cilvēkam tik tuvu blakus. Bet, iespējams, tas ir tikai bildes leņķis.

    1. Drīzāk leņķis. Nebiju par to īsti iedomājusies, tāpēc laikam jau attālums ir normas robežās. Nu, plus vēl nav gadījies pieredzēt pilnu zāli, bet treniņu ar pieciem cilvēkiem gan.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s