Apskats: Sleek Respect acu ēnu palete

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Esmu lasījusi daudz labu atsauksmju par Sleek iDivine paletēm, un, protams, vismaz vienu savajadzējās. Mana izvēle bija par labu paletei ar nosaukumu Respect no Shangri-La kolekcijas.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Galvenais, kas mani šai paletei piesaistīja — neparasti toņi, no kuriem lielākajai daļai manā kosmētikas klāstā nav līdzinieku. Gan tumšas, gan neitrālas, gan ļoti spilgtas krāsas. Daži no toņiem patiešām ir fantastiski — mani favorīti ir James Brown, Vandellas un viss kvadrātiņš labajā pusē, jo ēnas ir pigmentētas, lieliski klājas, un vispār ir tik zīdaini maigas, ka prieks.

Bet tādas nav tās visas. Visžēlīgākā ir Count Basi Beige (bildē balto uzrakstinu grūti saskatīt, bet tā ir ceturtā pirmajā rindā), kas ir pilnīgi cieta un ļoti negribīgi iet ārā no savas panniņas. Varētu teikt, ka gandrīz nemaz. Cameo Cream (trešā apakšējā rindā) un Motown Mink arī nav nekādi spīdekļi.

Jāpiebilst, ka lielākā daļa toņu ir matēti. Izņēmumi ir James Brown un O’Jays, kas ir izteikti spīdīgi, kā arī Aretha Orange un Otis Red, kas ir mēreni mirdzoši. Visas pārējās ēnas ir matētas, bet to kvalitāte ir atšķirīga — no ļoti labas līdz pilnīgi nelietojamai.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Es šai paletei lieku 7/10. Bonuspunkti par unikālajiem toņiem un DAŽU ēnu kvalitāti, mīnusiņi par citu kvalitātes trūkumu.

Advertisements

2 thoughts on “Apskats: Sleek Respect acu ēnu palete

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s