1. aprīļa noskaņā: smieklīgākie atslēgas vārdi

Aizņemoties ideju no lieliskās Scentivory, apkopoju dīvainākos, smieklīgākos un citādi ievērības cienīgākos atslēgas vārdus, kas lasītājus atveduši uz manu blogu.

Kā izrādās, populārākie no dīvainajiem atslēgas vārdiem ir saistīti ar plikumiem, konkrētāk meklēta “plika annija” un četros gadījumos(!) viena ļoti skaista Latvijas modes dāma. Cits lūriķis savukārt nemeklēja nevienu konkrētu kailu lēdiju, bet ierakstīja vienkārši “plika” un “plika sieviete”.

Pārējie gan piezemētāki. Kāds meklējis “meitenes blogu par dzīvi”, bet vēl kāds cits — pavisam vienkārši “kaut ko mīļu”. Ir bijušas arī dzejiskas dvēseles, kuras meklētājā rakstīja “rudens lapu košums un dzīvība tērps stils”, kā arī sadisti ar vēlmi pēc “rokassprādzes ar rokām”.

Vēl kādam savajadzējās “sieviešu retro biksītes” un “vintage apakšveļu” (es negribu iztēloties, kas īsti ar to domāts!), kā arī uzzināt, cik maksā ledus kubiciņi un smelties “idejas seksīgai fotosesijai”.

Bet daži nāk nevis ar jautājumiem, bet gan atbildēm, piemēram, “sudraba acu ēnas palielina acis”. Nu, paldies, tagad zināšu! 😀

Uz nopietnākas nots, pats, pats populārākais no visiem atslēgas vārdiem ar lielu izrāvienu ir “zib legingi”, par ko man liels prieks. 🙂

P.S. Mana vislielākā atvainošanās par ieilgušo klusēšanu. Bakalaura darbs, pamatdarbs un prakse vienlaicīgi diemžēl nozīmē tikpat kā nekādu brīvo laiku, bet drīzumā ceru laboties!

Advertisements

One thought on “1. aprīļa noskaņā: smieklīgākie atslēgas vārdi

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s