Ar mīlestību no Parīzes

Pēdējā laikā šeit iegriežos ļoti reti, un iemesli tam ir vairāki. Pirmkārt, ir vasara, otrkārt, lielākā daļa no manas iedvesmas modes un kosmētikas lauciņā tiek novirzīta uz rakstiem žurnālā “Kas Jauns” un portāla sieviešu sadaļā. Trešais iemesls ir tāds, ka pagājušo nedēļu pavadīju Parīzē, tverot iespaidus un pucējoties.

Uz turieni braucu bez nekādām romantiskām gaidām uz kafijas dzeršanu maziņu kafejnīciņu terasēs un ārkārtīgi izsmalcinātajām francūzietēm un, iespējams, tāpēc arī nebiju vīlusies. Parīze jau sen vairs neatbilst tam sentimentālajam priekšstatam, kas par to radies agrākos laikos. Mūsdienās tā ir ārkārtīgi multikulturāla pilsēta, kas tādu vienkāršu rīdzinieci kā mani pārsteidza ar savu grandiozumu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lūk, panorāma no Eifeļa torņa augšējā stāva. Mani pārsteidza Parīzes slavenāko vietu mērogs – Luvras plašumi, Parīzes Dievmātes katedrāles lielums, Triumfa arkas augstums… Nemaz nerunājot par to visu izsmalcinātību.

Tomēr manas spilgtākās atmiņas no ceļojuma ir La Defense biroju rajona. Todien, kad tur biju, fotoaparāts nebija paņemts līdzi, tāpēc nāksies izlīdzēties ar citu uzņemtajiem kadriem.

Foto no: http://blog.kenkaminesky.com/2010/03/05/la-grande-arche-de-la-defense-in-paris-france/

Izejot laukumā pie attēlā redzamās lielās arkas, kas kalpo gan kā ēka, gan arī piemineklis humānajiem ideāliem, skatam paveras nākotnes pilsēta ar stiklotām daudzstāvu mājām. Viss ir tik milzīgs, ka pats gribot negribot sajūties mazs.

Kamēr biju Parīzē, protams, nelaidu garām iespēju iegriezties turienes kosmētikas veikalos. Tā nu pirmoreiz iegriezos izslavētajā Sephora veikalā, kur vienkārši apjuku un neko daudz izvēlēties nemaz nespēju. 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Šeit arī mani Parīzes pirkumi. Iegādājos sen kāroto Lancome Tresor Midnight Rose smaržūdeni, kurā jūtu garšīgas upenes un avenes. Paviesojos arī Fragonard veikaliņā (šoreiz ne muzejā) un nopirku Belle Cherie saldenās smaržas. Pirms desmit gadiem, kad biju Parīzē pirmoreiz, Fragonard muzejā iegādājos tādu pašu 30 ml iepakojumu ar vanilīgo Miranda, kurā vēl tagad ir palikušas pāris lāses, tāpēc arī šīm paredzu ilgu mūžu.

Nevarēju paiet garām arī Benefit They’re Real tušai, taču nesagaidīju no tās lielāku efektu kā kuras katras skropstu tušas, ko kādreiz esmu atzinusi par labu. Bet nevar jau, protams gribēt, lai tuša uztaisa kaut ko tur, kur tā nav. 🙂 Papētīju arī Nars vaigu sārtumus, īpaši jau Orgasm, taču likās, ka uz ādas paliek tikai zeltainie spīdumi, nevis pats tonis, tāpēc galu galā izlēmu par labu līdziniekam no Sephora klāsta, kam vēl klāt nāca konturēšanai paredzēts tonis. Visbeidzot iegādājos arī Sephora tumši sarkanu lūpu krāsu, kas sola noturību desmit stundu garumā. Tas, ka swatchu ar beršanu no rokas nevarēju dabūt nost, liek domāt, ka tālu no patiesības nebūs. Vēl bildē redzams arī drugstore zīmolu lūpu zīmulis un cream-to-powder BB krēms.

Vēl neliela pļāpa par skaistumkopšanu. Tieši pirms došanās ceļā pirmoreiz uztaisīju Gelish manikīru, kas, kā zināms, varot noturēties līdz trim nedēļām. Problēma vienīgi tāda, ka ir pagājusi nedēļa, un mani nagi ir atauguši kā nu kurš, bet vismaz par 2 mm, un tas jau vairs neizskatās labi. Vai kādai vispār ir izdevies ar vienu manikīru “izvilkt” līdz 21.dienai?

Advertisements

2 thoughts on “Ar mīlestību no Parīzes

  1. Man viena Kinetics laka izturēja 2 nedēļas. Gelish 21 dienu iztur, bet tā kā man nagi ātri ataug, skats pēdējās dienas nav diez ko estētisks.

  2. Es ar Gelish esmu nostaigājusi 25 dienas. Nagi, protams, ka ataug, bet turēties turās. 🙂
    Var redzēt, ka ar milzu degsmi raksti par Parīzi, tad jau laikam sagrāba Tavu sirdi!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s