Iepirkšanās internetā: mana pieredze. Kosmētika

Jau rakstīju par saviem visbiežāk izmantotajiem interneta veikaliem, kad sakārojas jaunu apģērbu. Otrajā daļā pastāstīšu par iemīļotākajām vietām dekoratīvās un kopjošās kosmētikas iegādei. Neviens no tiem nesūta uz Latviju smaržas un nagu lakas, tāpēc šādām lietām jāmeklē citus variantus.

Feelunique.com

Šis bija viens no pirmajiem kosmētikas interneta veikaliem, kuros iepirkos. Joprojām turpinu tajā laiku pa laikam ieskatīties, jo vietējos veikalos neatrodamie kosmētikas zīmoli tur ir par saprātīgām cenām. Liels pluss ir bezmaksas piegāde pirkumiem virs 15 eiro, kas parasti aizņem ne vairāk par divām nedēļām.

Veikalā ir iespējams izvēlēties savu mīļāko zīmolu, kuram vienmēr varēsi saņemt 10% atlaidi. To var nomainīt ik pēc pusgada. Ja plānojas kāds lielāks pirkums, tad tas ir labs variants.

Paralēli tam ir arī dažādas atlaides un akcijas, kurās var tikt pie dāvaniņām (visu sarakstu var apskatīt šeit). Ja pirkums ir lielāks par 39 eiro, pirms maksāšanas var izvēlēties divus bezmaksas paraudziņus. Tiesa gan, izvēle ir ierobežota, jo smaržas uz Latviju nesūta, bet tur bieži vien ir interesanti kopjošās kosmētikas produkti no zīmoliem vidējā cenu kategorijā. Diemžēl pēdējā laikā arvien vairāk redzu Garnier un L’Oreal, kas būtībā arī nav slikti, bet laupa zināmu ekskluzivitātes sajūtu.

Lookfantastic.com

Piedāvājuma un cenu ziņā šis veikals ir līdzīgs iepriekšējam, taču dažkārt, ja kaut kas nav vienā, tad to var atrast otrā. Lookfantastic.com arī ir bezmaksas piegāde, un mana pieredze liecina, ka paciņas atnāk ātrāk – nedaudz vairāk kā nedēļā. Bet varbūt man vienkārši līdz šim ir veicies.

Šis veikals šobrīd mans mīļākais, galvenokārt pateicoties tam, ka neskopojas ar atlaidēm un dāvaniņām, īpaši šajā pirms-Ziemassvētku laikā. Manam nesenākajam pasūtījumam līdzi nāca “sudraba dāvanu maisiņš”, par kura saturu man vēl nav ne mazākās nojausmas. Iepriekš esmu dāvanā saņēmusi ļoti dekoratīvu matu ruļļu komplektu no Sleep In Rollers, kas jauns maksā ap 30 eiro. Pagaidām stāv nelietoti, bet fakts paliek fakts, tas ir patīkami! 🙂

Akcijām nekā speciāli līdzi nav jāseko, jo aktuālais piedāvājums automātiski parādās pie produktiem. Vienīgais mīnuss šim portālam ir tāds, ka tas nav pārāk nasks uz jauno kolekciju ievietošanu, vismaz ne man interesējošajiem zīmoliem.

iHerb.com

Šis ir labs veikals dabīgās kosmētikas mīļotājām un budžeta pavēlniecēm, jo par saprātīgu naudu var tikt pie labiem produktiem. Atlaižu akcijas neesmu novērojusi bieži, taču šobrīd tiek piedāvāta 10% atlaide pasūtījumiem virs 40 dolāriem. Nelielas atlaides ir arī jaunajiem klientiem (pirmajam pirkumam var iegūt atlaidi, izmantojot manu kodu KKL096), kā arī pasūtījumiem virs noteiktām summām.

Lētākais piegādes variants ir 4 dolāri. Taču jārēķinās ar ilgu gaidīšanu – trīs līdz četras nedēļas. Lielākiem pasūtījumiem mēdz piemest līdzi kādu nieciņu ar iHerb simboliku. Manā krājumā ir knaģītis, dzēšgumija, briļļu lupatiņa, marķieris un tamlīdzīgi. Diemžēl vairs nevar izvēlēties bezmaksas dāvaniņas, taču ir sadaļa Trials, kur par vairāk vai mazāk simbolisku samaksu var saņemt kādu praktisku sīkumiņu, paraudziņu vai pat pilnu produkta iepakojumu.

Šajā vietnē man bijuši vairāki patīkami atklājumi, piemēram, Real Techniques otiņas par ļoti samērīgām cenām, brīnišķīgie Hurraw! lūpu balzami, kā arī Queen Helene Mint Julep Masque – ļoti laba attīroša mālu maska problemātiskai un taukainai ādai.

Šie trīs pagaidām veiksmīgi apmierina visas manas vajadzības kosmētikas lauciņā, tāpēc uz citiem acis nemaz nemetu. Ceru, ka bija noderīgi, un gaidīšu lasītāju pieredzi un ieteikumus. 🙂

2 thoughts on “Iepirkšanās internetā: mana pieredze. Kosmētika

  1. lookfantastic brālis/māsa hqhair.com arī ir manā redzeslokā. abi visai līdzīgi, tikai otrajā vairāk, kā jau pēc nosaukuma var saprast, matu produkti. 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s