Veikala Rituals atklāšana

IMGe-2034

Ceturtdien es paviesojos jaunatvērtajā Rituals… veikalā Riga Plaza. Iepriekš par to neko daudz nezināju un uz atklāšanas pasākumos devos kā balta lapa. Taču aizgāju ar pozitīvām emocijām un loģisku blakusparādību – garu vēlmju sarakstu Ziemassvētkiem.

Zīmola galvenais trumpis – smaržu buķete! Tajā atrodamas vairākas ķermeņa kopšanas produktu līnijas, kas smaržo vienkārši brīnišķīgi. Sievišķīgi, maigi, patīkami. Nekas nav kliedzošs vai uzbāzīgs. Mana mīļākā ir Ajūrvēdas līnija, kas ir ļoti salda, uz ziedu un augļu bāzes. Taču kaut ko sev var atrast ikviens deguns, jo manīju gan zaļo, gan “okeāna svaiguma”, gan vēl citas līnijas.

IMGe-1758 IMGe-1771

Pamanīju, ka pirkumiem virs 45 eiro dāvanā klāt nāk viena no divām dāvanu kastēm (melna vai balta). Saturu redzēt nevarēja, bet kaste liela, ha! 😀

Neliela informācija par zīmolu

Rituals ir pirmais zīmols pasaulē, kas apvieno vairāk nekā 300 produktus mājai un kosmētiku ķermenim, turklāt papildus rūpēm par zīmola cienītājiem ir radīti arī astoņi galvenie rituāli katrai produktu sērijai: „atsvaidzinošie rituāli”, „aktivizējošie rituāli”, „atslābinošie rituāli”, „ādas kopšanas produkti”, „Pure Beauty dekoratīvā kosmētika”, „tējas rituāli”, „rituāli mājai”, kā arī „Pure Cotton vannas istabas tekstils ”.

Visi zīmola produktu aromāti ir izstādāti, sadarbojoties ar pasaules labākajiem parfimēriem, un tieši tādēļ Rituals kosmētikai piemīt ekskluzīva un pārsteidzoša smarža.

Dāvanā saņēmu Zensation putojošo dušas želeju, bet nopirku arī Shanti Chakra ķermeņa eļļu ar Indijas rozes un saldo mandeļu eļļām. To grūti izskaidrot, taču prezentācijas laikā vismaz reizes trīs nonācu pie plauktiņa ar eļļas pudelīti rokās un priecīgi to ostīju. Tad nu sapratu, ka viss, jāņem ir.

Starp citu, pasākumā bija arī interesantas modītes. Lūk, mani favorīti!

IMGe-2133 IMGe-2130 IMGe-2261IMGe-1998 IMGe-1918

Advertisements

2 thoughts on “Veikala Rituals atklāšana

  1. Diemžēl pati uz pasākumu nevarēju tikt, jo uz nākošo dienu bija jāpabeidz svarīgs projekts, tāpēc pasākums atkrita, bet esmu jau noskatījusies daudzas lietiņas internetā, un tagad tik pirms Ziemassvētkiem jādodas uz veikalu vēlmes īstenot. 🙂

    1. Man šķiet, ka šiem produktiem galvenais ir smarža, tāpēc uz vietas tev vēlmju saraksts vēl var mainīties un papildināties 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s