Modes iedvesma: Marsala

Tā ir tradīcija – tuvojoties gada beigām, krāsu klasifikators Pantone pasludina nākamā gada aktuālāko krāsu. 2015.gadā tā būs Marsala, kurai nosaukums dots par godu Marsalas reģionam Sicīlijā, kur tiek ražots vīns. Tas ir klusināts vīna tonis, kurā var samanīt kaut ko no tumši sarkanā, violetā, brūnā un pelēkā.
Gada krāsa tiek izvēlēta, analizējot modes tendences, jaunākos notikumus mākslā un popkultūrā. Šī izvēle mani nepārsteidz, jo modē atgriezies 90.gadu stils. Marsala man šķiet moderna interpretācija par tolaik aktuālo brūno krāsu, kas dominēja kosmētikā. Brūnas acis, brūngana lūpu krāsa, matēta āda…
Marsala labi sader ar melno krāsu, tumši brūnu ādu un zelta aksesuāriem. Kombinācija ir ziemīgi rudenīga, tāpēc domājams, ka gada otrajā pusē veikalu piedāvājumā tā būs ļoti plaši pārstāvēta.
“Marsala bagātina mūsu prātu, ķermeni un garu, izstarojot pašpārliecinātību un stabilitāti. Marsala ir viegli pavedinošs tonis, kas apņem mūs ar siltumu,” izvēlēto krāsu raksturo Pantone vadītāja Leatrise Eizenmane.

Marsala

Papļāpāsim – kā jums patīk tonis Marsala? Vai tas atrodams jūsu garderobē un, ja ne, vai plānojat ieviest?

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s