Apskats: bareMinerals Magnificent Seven lūpu spīdumu komplekts un Urban Decay 24/7 Liquid Eyeliner

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Šoreiz pastāstīšu par diviem jaukiem produktiem, kas pie manis nonāca aizvadītā gada nogalē.

Pirmais no tiem ir Urban Decay 24/7 šķidrā acu kontūrlīnija tonī Demolition, tumši brūnā krāsā. Šis ir mans otrais UD laineris, jo senāk vienā no Velvet Mimosa blogseiliem tiku pie paletes, kuras sastāvā bija klasiski melnais Perversion. Brūnu škidro kontūrlīniju pirku lietošanai ikdienā, jo šī krāsa labi izceļ acis, bet tajā pašā laikā nav tik uzbāzīga un kontrastaina kā melnā. Par laineri varu teikt tikai visu to labāko. Tam ir smalka otiņa, kas ļauj uzvilkt ļoti smalku līniju, bet tikpat labi ar vairākiem piegājieniem var iegūt arī biezu un pārliecinošu līniju. Noturība šiem ir izcila – vakarā jāpapūlas, lai dabūtu nost.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

No kreisās: Daredevil, Ringleader, Rule Breaker, Maverick, Spark Plug, Stunner un Rebel.

Mans otrais pirkums bija bareMinerals slaveno Moxie lūpu spīdumu miniatūru komplekts par patīkamu cenu – uz atlaidēm iegādājos par 14 eiro. Tilpums nav liels (0,8 ml no katra toņa), taču eksperimentam – vairāk nekā vajag. Komplektā ir pieci toņi ar spīdumiem un divi bez. Lai arī uz rokas toņi izskatās ļoti atšķirīgi, uz lūpām pa īstam izceļas tikai trīs tumšākie toņi. Noturība kā jau lūpu spīdumiem – pusdienas nepārdzīvos. Uzklājot ir jūtama atvēsinoša sajūta, lai gan smarža ir viegli saldena, nevis mentolīga, kā varētu gaidīt. Konsistence pabieza, taču ne lipīga.

Jāatzīst, ka kopš pamatskolas beigām nebiju šāda tipa lūpu spīdumiem ķērusies klāt, to vietā izvēlētos pigmentētas lūpu krāsas vai caurspīdīgu balzamu. Un arī tagad neredzu pēc tiem lielu vajadzību, lai arī testēšanas nolūkā lietoju regulāri. Diez vai pilnās versijas pirkšu, taču lūpu spīdumu cienītājām noteikti varētu patikt.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Attēlā abi produkti redzami darbībā. Uz lūpām ir spīdums tonī Maverick, kas ir brūngans. Tas ir viens no spilgtākajiem toņiem komplektā, līdzīgs klājums ir arī aveņsārtajiem Daredevil un Stunner, pārējie gan vairāk piešķir mirdzumu, nevis krāsu.

Advertisements

3 thoughts on “Apskats: bareMinerals Magnificent Seven lūpu spīdumu komplekts un Urban Decay 24/7 Liquid Eyeliner

 1. Una saka:

  Man diezgan labi patīk Moxie spīdumi, man ir Maverick, Rebel un Party Starter. Tā piparmētrīgā kņudināšana varēja arī nebūt, bet nu..
  Uz manis Maverick ir varbūt mazliet pār brūnu, Rebel ir galīgs rozīgi nude un Party Starter ir oranžīgi caurspīdīgs. Rebel laikam ir mans favorīts.
  Nevienu pati nepirku, 2 bija bonusi un oranžo man uzdāvināja, kad biju Bare Minerals ofisā ekskursijā.. 🙂 Ja būtu jāpērk, laikam izvēlētos kādu rozīgāki-lillīgāku toni – kāds ir tas Spark Plug, ir pigmentēts?

  • Annija saka:

   Spark Plug uz lūpām izskatās zeltaini nude, draugs saka – persiks. Swatchā piektais tonis. Nav sevišķi pigmentēts, tas ir viens no tiem, kam vairāk dominē šimmeris. No manis mēģinātajiem pigmentētākais rozīgi-lillīgajā toņu gammā ir Stunner (swatchā priekšpēdējais).

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s