Sneak peek: pašmāju skaistuma kastīte SaneriBox

10930904_1546808465605442_8587969123989214921_n

Labas ziņas – pavisam drīz Latvijā parādīsies jauna skaistuma kastīte SaneriBox! Es satikos pie kafijas tases ar projekta vadītāju Irēnu un uzzināju šo un to par gaidāmo kastīti, ko tagad steidzos pastāstīt jums. Uzreiz atbildēšu uz galvenajiem jautājumiem – kastīšu pasūtīšana sāksies nākamnedēļ, un tad tiks izziņota arī cena. Pagaidām varu atklāt tikai to, ka tā nav ļoti augsta, varētu pat teikt, ka patīkama. 🙂

Kastīte solās būt labi pārdomāta, jo darbs pie tās sākās jau pagājušā gada februārī. Ļoti piedomāts pie mājaslapas dizaina (arī tajā es paguvu uz brītiņu iemest aci, bet kārtīgāk varēšu izpētīt nākamnedēļ, kad tā būs publiski pieejama) un tā, lai kastītes atvēršana un produktu izmēģināšana būtu patīkamām emocijām bagāts piedzīvojums.

SaneriBox kastītē būs paraudziņi un miniatūras, lielāko uzmanību vēršot uz miniatūrām. Katra kastīte būs veidota tā, lai būtu pārstāvēta gan kopjošā, gan dekoratīvā, gan arī matu kosmētika, tā teikt, visām gaumēm un vajadzībām. Pārstāvēti būs vidēja un augsta līmeņa zīmoli. Ļoti pozitīva atšķirība no visām pārējām skaistuma kastītēm – SaneriBox kastītēs būs atrodami arī pārbaudīti un iecienīti vietējie ražotāji.

“Gribu, lai produkti ir uzmanības vērti,” man teica Irēna. Un tas arī šādam produktam ir galvenais – iepazīstināt pircēju ar labot produktiem un sagādāt to silto veiksmīga atklājuma sajūtu.

Būs iespēja pasūtīt vienu kastīti vai vairākas uzreiz, tādā gadījumā būs lētāk nekā pērkot atsevišķi. Sistēma līdzīga kā citām ārzemju kastītēm – janvārī var pieteikties uz februāra kastīti, kas līdz 13.datumam tiks izsūtīta visiem vienlaicīgi.

Jāsaka, ka uz šo kastīti lieku lielas cerības, jo ideja šķiet labi noslīpēta un atstāta profesionālu cilvēku rokās. Arī zīmolu izlase no pirmā acu uzmetiena šķita ļoti laba, lai gan sīkāku informāciju par to varēšu atklāt tikai nākamnedēļ.

7 thoughts on “Sneak peek: pašmāju skaistuma kastīte SaneriBox

  1. Super! Nevaru sagaidīt kad parādīsies!! Man bija tik ļoti žēl, ka AdoreBox tā pazuda, bet beidzot mums pāsiem šāds kastīšu serviss! 😉

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s