Givenchy Palette Extravagancia

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Palette Extravagancia no Givenchy rudens kolekcijas pie manis nonāca jau oktobra beigās un kopš tā laika kalpo kā mana “svētku” palete, kad nepieciešams kaut kas greznāks, kaut kas spīdīgāks un, nu jā, ekstravagantāks. Tajā ir četri acu ēnu toņi – divi ar satīna finišu un divi gliteri – un krāsains lūpu spīdums. Kā jau redzams augšējā attēlā, iepakojums ir ļoti glīts – mākslīgā āda ar sarežģītu ornamentu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jāatzīst, ka sākumā šķita, ka palete man nederēs. Pirms tam kādu laiku lietoju tikai krēmīgās Urban Decay ēnas, tāpēc šīs pirmajā brīdī šķita sausas un grūti lietojamas. Taču patiesībā konsistence vienkārši ir nedaudz citādāka, taču tās vienalga ir pigmentētas (tiesa gan, ēnas ar satīna finišu jāklāj vairākās kārtās, lai iegūtu ļoti spilgtu toni), viegli iztušējas un ir noturīgas. Vienīgais iebildums par šo paleti – no tajā esošajiem toņiem nevar izveidot pilnīgu acu grimu. Sudraba un zelta toņi visglītāk izskatās, ja plakstiņa vidū tos klāj virsū “satīna” ēnām, tāpēc iztušēšanai noteikti vajadzēs piesaistīt vēl kādu papildus toni.

Manas mīļākās kombinācijas ir brūnais un zelts, brūnais un pelēkais ar sudraba un violetu šimmeri, kā arī violetais ar zelta akcentiem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ļoti labs ir krāsainais lūpu balzāms, kas uzklāts izskatās samērā nemanāms. Taču labi mitrina lūpas un neatstāj nekādu sausuma sajūtu. Domāju, ka noteikti izmēģināšu vēl kādu Givenchy lūpu produktu, jo šis ir lielisks.

Kopumā šai paletei varu likt atzīmi 8/10, galvenokārt tāpēc, ka tikai ar paletes toņiem acu grimam īsti nepietiek. Nopirkt var Stockmann kosmētikas nodaļā par 60 eiro.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Advertisements

One thought on “Givenchy Palette Extravagancia

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s