Testēju jaunus zīmolus – pirmie iespaidi par Revlon, BH Cosmetics un REF

Jo vairāk interesējies par kosmētiku, jo vairāk vairāk tavā vēlmju sarakstā parādās produkti, kas Latvijā nav nopērkami. Tādos gadījumos palīgā nāk neskaitāmie interneta veikali, kuros (ar dažiem izņēmumiem) var atrast visu, ko vien sirds kāro. Interneta veikals TopBeauty.lv piedāvāja man izmēģināt dažus zīmolus, kas mūsu veikalos nav pārstāvēti, un es nekavējos šo iespēju izmantot.

Pie manis atceļoja slavenais Revlon Colorstay tonālais krēms gaišākajā tonī 150 Buff, BH Cosmetics acu un vaigu ēnu palete San Francisco un REF Moisture šampūna miniatūra. Visu esmu pamēģinājusi un nu varu pastāstīt par pirmajiem iespaidiem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Un jāsaka, ka Revlon Colorstay ir pelnījis visas labās atsauksmes, kuras klejo internetā! Tonālais krēms ir vidējas sedzamības un ilgnoturīgs. Tas labi saplūst ar ādu un rada ļoti dabisku, nemanāmu pārklājumu. Man tika kombinētai un taukainai ādai paredzētā versija. Mana āda T zonā ir patiešām ļoti taukaina, tāpēc priecājos, ka kaut kāds spīdums uz deguna sāka parādīties tikai četru stundu darba dienas beigās, kas manā gadījumā patiešām ir viens no pašiem labākajiem rezultātiem. Lielākā daļa tonālo krēmu iztur knapi divas stundas… Šo tonālo krēmu noteikti ierindoju starp visu laiku favorītiem!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nākamā ir BH Cosmetics San Francisco palete ar 20 mini acu ēnām un 4 toņu vaigu sārtumiem, kuriem pieskaitīts arī izgaismotājs un bronzeris. Jāsaka, ka ēnas ir tipiskas budžeta klases pārstāves – visai pasausas, samērā grūti izpludināmas un ar pigmentāciju pašvaki. Tās, protams, ir lietojamas, taču par lielām spīdeklēm noteikti nevaru nosaukt.

Vaigu sārtumi un bronzeris gan man patīk, jo tos var viegli izpludināt un krāsas ir skaistas, bet atkal – lai panāktu pienācīgu pigmentāciju, nāksies klāt vairākas kārtas.

Visbeidzot REF Moisture šampūns bez sulfātiem, kura sastāvā ir brūkleņu sēklu, makadāmijas riekstu un argāna eļļa. Tā kā šampūns ir tikai daļa no obligātā matu kopšanas rituāla (attīrīšana + mitrināšana), tad grūti izteikt sevišķi nopietnus secinājumus. Taču šampūns bija lietošanai ļoti patīkams, mazgāšanas laikā varēju pirkstus brīvi izlaist caur matiem, tie nepinās un nešķita sausi, kā tas mēdz gadīties ar nepiemērotiem šampūniem.

Visus produktus var iegādāties lapā TopBeauty.lv, kas ieliek ārzemju interneta veikaliem vismaz vienā aspektā – ja pasūtījums noformēts līdz plkst.13, kurjers zvanīs jau nākamajā darba dienā.

Attēlā visi produkti darbībā – Colorstay tonālais krēms, ēnas un vaigu sārtums no San Francisco paletes, kā arī mati tikko mazgāti ar REF šampūnu… 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Advertisements

5 thoughts on “Testēju jaunus zīmolus – pirmie iespaidi par Revlon, BH Cosmetics un REF

  • Annija saka:

   Jā, tikai prasītos pumpīti vai kādā citā veidā ērtāku iepakojumu! Bet tie dzīves sīkumi 🙂

 1. ahunaaija saka:

  Par Revlon skatījos Lisa Eldridge video, ka tonālais neērti jākrata laukā. 😀 Tev ļoti skaistas, dabīgas uzacis, sargā tās! 🙂 Par tām acu ēnu paletītēm, kaut kā jau vairākās tādās esmu iegrābusies no dažādām firmām, brīnumus vairs negaidu. Ja grib labas ēnas tad japērk profesionālo kosmētiku – Mac, MUFE, Urban Decay man patika, Chanel paletīte man ir diezgan laba.

  • Annija saka:

   Paldies liels! 🙂
   Par Revlon tonālā iepakojumu pilnīga taisnība – viņam ir tāds pliks “kakliņš” kā pudelei, vispār pirmoreiz kaut ko tādu redzu. Nav tas ērtākais risinājums!
   Varu piekrist ari par acu ēnām, tās ne visiem ražotājiem ir labas. Ja vaigu sārtumu, acu zīmuli un tamlīdzīgas lietas labā kvalitātē var atrast arī par lētu naudu, tad ar acu ēnām gan, manuprāt, nevar izsprukt pa lēto… Neesmu sajūsmā arī par Essence un Catrice ēnām, kas gan daudzām citām meitenēm patīk.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s