FOTD: No makeup makeup

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cik ļoti gan kosmētikas ražotāji nopūlas, lai izveidotu līdzekļus, kuri neļautu pat nojaust par kosmētikas esamību uz valkātājas sejas! Šodien nolēmu atrādīt grimu, kādā esmu redzama visbiežāk. Tas ir tā saucamais “no makeup makeup” – kosmētika lietota tikai tik daudz, lai “uzfrišinātu” izskatu.

Šajā gadījumā lietoju Tonymoly Luminous Goddess Aura BB krēmu, lai izlīdzinātu sejas toni, bet vaigu kaulus pavisam viegli iezīmēju ar NYX Taupe vaigu sārtumu. Man patīk iezīmēt vaigus, jo tas uzreiz atdzīvina seju, kā arī brūnganie toņi palīdz skulpturēt un vizuāli slaidināt seju. Man ļoti patīk Taupe, jo uz manas ādas izskatās dabiski. Uzklājot tas iegūst nedaudz rozīgu nokrāsu (vismaz man tā ir), tāpēc tikai kā kontūru to laikam nelietotu.

Uzacis iezīmētas ar Christian Faye ēnām tonī Irid Brown. Ražotājs tās dēvē par semipermanentām ēnām – no rīta uzklātas, tās cieši turas pie ādas un nepadodas ne aktīva treniņa, ne arī dušas priekšā, taču ar ksomētikas noņēmēju vai eļļu nonāk pavisam viegli nost. Taču toni jāizvēlas  rūpīgi, jo iekrāso ne tikai ādu, bet arī pašus uzacu matiņus.

Skropstām – Lancome Hypnose Doll Eyes skropstu tuša no pēdējās SaneriBox kastītes. Savukārt lūpām izmantoju Sleek Lip4 lūpu krāsu paleti Havana. Tajā ir četri saskanīgi toņi no bēša līdz tumši sarkanam, ko var sajaukt savā starpā, lai iegūtu unikālu toni. No šīs paletes iespējams izveidot dažādus nude, gaiši rozā, brūnos un pat tumši gotiskos toņus. Ir, kur izpausties!

Advertisements

One thought on “FOTD: No makeup makeup

  1. zanda saka:

    Jā, es arī , ja lieku kosmetiku, tad bez make up stilā, man loti patik Armani silk foundation šim nolūkam.
    Un apliecinajums, ka darbinš labi izdevies, ir kad draugs, kad atgriezos no vannas istabas, saka ka domaja ka biju krasoties 😀

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s