Paciņu diena! Aprīļa GlanceBox un Frederic Malle paraudziņi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Šodien saņēmu divas gaidītas paciņas. Viena bija no GlanceBox (paldies veidotājiem!), bet otrā bija trīs paraudziņi no daudz slavētā smaržu zīmola Frederic Malle.

Bez liekas runāšanas ķeršos pie GlanceBox satura:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Šoreiz kastītē ir Schwarzkopf Professional Bonacure Moisture Kick šampūns (100 ml miniatūra) un izsmidzināmais kondicionieris (50 ml), Banila Clean It Zero kosmētikas noņēmējs, Ultima II sejas krēma paraudziņš, Model Launcher pilna izmēra acu ēna, Layla nagu pulētājs un jaunā Mossa BB krēma paraudziņš.

Es vienmēr priecājos kastītēs redzēt dekoratīvo kosmētiku, tāpēc Model Launcher ēnas man ir tieši laikā, arī tonis patīk. Būs arī iespēja izmēģināt Mossa BB krēmu, par kura ziņkārība gan ir, bet pēc negatīvas pieredzes ar šī zīmola attīrošajām putām negribēju pirkt pilnu iepakojumu – ja nu neder?

Interesantākais produkts šajā kastītē ir Clean It Zero kosmētikas noņēmējs 7 gramu iepakojumā, kas pēc konsistences sākumā atgādina lūpu balzāmu, bet saskarē ar ādu pārvēršas eļļā. Lietošana – ar rokām jāiemasē neliels daudzums sejas ādā, bet pēc 2-3 minūtēm jānoņem ar vati vai siltu ūdeni. Man šāda veida kosmētikas noņēmēji patīk vislabāk, jo tie ir gan maigi un nekairina ādu, gan arī sastāvā esošās eļļas dēļ labi tiek galā pat ar ūdensnoturīgu kosmētiku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Otrā paciņā bija fantastiski noformēti smaržu paraudziņi no Frederic Malle, kam pievienota ar roku rakstīta zīmīte. Pie paraudziņiem var tikt jebkurš interesents, vienīgais, kas jādara – jāaizpilda tests zīmola mājaslapā. Neilgi pēc tam ar jums sazināsies zīmola pārstāvis un ieteiks trīs aromātus, kas pēc testa atbildēm šķiet vispiemērotākās. Tad tiek piedāvāts nosūtīt bezmaksas 3,5 ml paraudziņu izlasi, ja piekritīsi apmaksāt sūtīšanas izdevumus 17 eiro apmērā. Viss notiek zibenīgi – mani paraudziņi tika iedoti piektdien nepilnu stundu pēc pasūtīšanas un ap pusnakti no Francijas jau bija nokļuvuši Vācijā.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Man tika atlasīti aromāti Noir Epices, Musc Ravageur un Portrait of a Lady. Uzmetot aci notīm secināju, ka pati nebūtu varējusi izvēlēties labāk. Šie ir dramatiskākie aromāti kolekcijā, taču izvēle ir diezgan plaša un katrai gaumei piemērota. Pagaidām esmu izmēģinājusi Noir Epices (apelsīns, roze un garšvielas) un Portrait of a Lady (roze un pačūlija ar vīraku un garšvielām), un tās abas man ļoti iet pie sirds.

Advertisements

2 thoughts on “Paciņu diena! Aprīļa GlanceBox un Frederic Malle paraudziņi

  1. BC Bonacure Mositure Kick ir lielisks šampūns ja ir sausa galvas ādai vai problēmas atrast labu mitrinošo šampūnu. Tiešām iesaku! Interesants kastītes saturs! 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s