Pēdējā laika interesantākās lūpu krāsas, spīdumi un tas, kas pa vidu

Šķirojot kosmētikas krājumus, pamanīju, ka kopš rudens man parādījies vesels lērums lūpu dekoratīvās kosmētikas. Tā ir neiespējamā misija – atrast lūpu krāsu, kas būtu tik laba, ka nevienu citu vairs nevajadzētu. Taču mēģinājumos līdz tādai nonākt man iekrājusies kaudzīte interesantu un atsauksmes vērtu produktu, par kuriem pastāstīšu!

Sleek Lip 4 lūpu krāsu palete Havana. Šī mazā paletīte izskatās pēc pūdernīcas, bet patiesībā tajā slēpjas četru dažādu toņu un tekstūru šķidrās lūpu krāsas. Tās var nēsāt atsevišķi, bet vislielākais prieks, protams, ir samiksēt savu unikālo toni. Man ir Havana, kurā pārstāvēti nude, brūni un tumši sarkani toņi. Varētu domāt, ka tā piemērota tikai iedegušām dāmām, bet nē, arī tādām Sniegbaltītēm kā man atrodas gana daudz veiksmīgu kombināciju. No šīs paletes var izvilināt dažādas nude, gaiši rozā, brūnā un tumši sarkanā toņus. Parocīgi, ja tērpam prasās pieskaņot tādu lūpu krāsas toni, kura kolekcijā nav. Palete par puscenu nopērkama Sleek mājaslapā.

NYX Soft Matte Lip Cream tonī London. Īsti nezinu, kā šo produktu pieteikt; paliksim pie ražotāja norādītā “lūpu krēma”. Uzreiz pēc uzklāšanas uz lūpām tas šķiet silikonīgs un slidens, bet pakāpeniski nožūst, atstājot noturīgu, bet uz lūpām nemanāmu matētas krāsas kārtiņu. Ļoti necimperlīgs produkts, jo uzklāšana ir pavisam vienkārša un ērta, un pēc tam par to var aizmirst uz vismaz pāris stundām. Iegādājos mazajā NYX veikaliņā Vecrīgā par 6,99 eiro.

Urban Decay Super-Saturated High Gloss Lip Color tonī F-Bomb. Šī lūpu krāsa (spīdums? laka?) vārds vārdā izpilda visu, ko nosaukumā sola. Sarkanā krāsa ir bagātīgi piesātināta un nevar palikt nepamanīta, spīdums ir žilbinošs, turklāt tai piemīt labas lūpu krāsas ilgnoturība. Ideāls produkts ballītēm un saviesīgiem pasākumiem, ja nav vaļas regulāri doties nopūderēt degunu un pielabot lūpu krāsu. Pieejams Feelunique.com, bet diemžēl tikai vienā tonī.

Inglot AMC lūpu spīdums tonī 543. Tas ir hologrāfisks lūpu spīdums, kura krāsas rotaļājas ar gaismu. Grozot iepakojumu rokās, es tajā varu saskatīt dzeltenu, zaļu, sārtu, violetu un zilu nokrāsu. Klājot tieši uz lūpām, tas gan ne ar ko daudz neatšķirsies no parasta, caurspīdīga lūpu spīduma, taču krāsu un gaismas spēles būs labāk redzamas, uzklājot to pa virsu pigmentētai lūpu krāsai. Lai vai kā, izvilkt to no somiņas ir ļoti patīkami. Pirkts Inglot veikalā tirdzniecības centrā Riga Plaza.

Advertisements

One thought on “Pēdējā laika interesantākās lūpu krāsas, spīdumi un tas, kas pa vidu

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s