Beauty Blender sūklītis tonālā krēma uzklāšanai

Pavisam nesen pie manis nonāca interesants skaistumkopšanas produkts, par kuru biju daudz dzirdējusi, taču izmēģinājusi vēl nebiju. Tagad varu no sava saraksta izsvītrot vēl vienu interesantu pieredzi.

Kas ir BeautyBlender? Tas ir lāses formas kosmētikas sūklītis, ar kuru uzklāt tonālo krēmu un šķidro konsīleri. Lietošana ir nedaudz neparasta, jo sākumā tas jāsamitrina un jānospiež dvielī. Pēc tam ar to jāņem tonālais līdzeklis un viegli jāiestrādā ādā. Pēc katras lietošanas sūklīti jāizmazgā; man ir arī speciālās ziepītes.

Galvenā atšķirība no citām uzklāšanas metodēm ir tā, ka ar BeautyBlender iespējams iegūt ļoti vieglu un dabisku pārklājumu. Ādas tonis tiek izlīdzināts, taču kosmētika uz sejas ir ļoti nemanāma. Vasarai šis produkts ir kā radīts! Atšķirība no uzklāšanas ar pirkstiem vai otu patiešām ir manāma, jo šīs divas metodes (īpaši jau otrā) sniegs smagāku klājumu. BeautyBlender smailo galu esmu izmantojusi arī konsīlera uzklāšanai, taču tur nu gan man prasās kaut ko vairāk!

Vienīgais mīnuss – diezgan daudz tonālā līdzekļa paliek sūklītī, tāpēc tā nudien nav pati ekonomiskākā iespēja.

BeautyBlender jāmazgā pēc katras lietošanas, turklāt tas jādara rūpīgi. Uz manējā neizmazgājams pleķis palika jau pēc pirmās lietošanas, un tagad to grezno jau vairāki. Funkciju pildīšanai gan tas netraucē ne mazākajā mērā!

Paldies BeautyBlender pārstāvjiem par iespēju izmēģināt produktu. Piebildīšu, ka tas nekādā veidā nav ietekmējis manu viedokli!

Advertisements

6 thoughts on “Beauty Blender sūklītis tonālā krēma uzklāšanai

    1. Kā nopratu pēc viņu Facebook lapā atrodamās informācijas, tad baltais paredzēts jutīgai ādai. Man arī patīk pamēģināt skaistumkopšanas pasaules trendus – šis neapstrīdami ir viens no tiem!

  1. Man jau žēl ir sarkano un rozā un kur nu vēl balto, ja lieto ilgāk, tas paliek pavisam nesmuks un netīrs. Tas ir lielākais viņu mīnuss, bet tā jau ikdienā lietoju savu sarkano vai rozā. Efekta ziņā vēl aizvien fanoju, tomēr vai ir 100% vērts maksāt to naudu par sūkli uz 3 mēnešiem (tik ilgi kalpo man), es nezinu 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s