Atsauksme un FOTD: NYX WonderStick Light/Medium

Kā uzzināju par NYX WonderStick sejas konturēšanas zīmuli, tā zināju, ka man tas noteikti jāpamēģina. Ar konturēšanu diez ko neaizraujos, taču šis ir tāds iesācējiem draudzīgs variants – virs tonālā krēma vienkārši jāsazīmē izgaismojamās un ēnojamās vietās un tad jāizpludina. Jāatrod tikai sev piemērots tonis, un tad jau nošaut greizi ir tikpat kā neiespējami.

Kopumā pieejami četri toņi. Man ir gaišākais Light/Medium.

Uz iepakojuma ir zīmējums, kurā ēnot ieteikts trijnieka formā katrā sejas pusē, kā ieēnot degunu un līnijas ap zodu, lai vizuāli padarītu tos izteiksmīgākus. Savukārtg izgaismošana nepieciešama pieres vidusdaļā, zem uzacu lokiem, zem acīm un zoda vidusdaļā. Sapludināšanai es lietoju Real Techniques Stippling otu, kas iztušēja ļoti labi, neatstājot izteiktas krāsu pārejas.

Lai labāk atrādītu darbībā, nolēmu izveidot konturēšanas lielāko entuziastu – māsu Kardašjanu – iedvesmotu grimu.

Kā var redzēt, tad par bronzas cilvēciņu neesmu kļuvusi! Efekts no NYX WonderStick ir samērā dabisks. Varu to iedomāties gan kā vakara, gan arī dienas grima sastāvdaļu.

Dekoratīvās kosmētikas tendences gan straujā tempā mainās. Konturēšana savu aktualitāti zaudējusi, bet tās vietā tagad nācis tā saucamais strobing – dažādu sejas zonu izgaismošana, piešķirot sejai netveramu, ēterisku mirdzumu. Arī to var realizēt ar WonderStick, izmantojot tikai tā gaišāko galu.

Un tagad pastāstiet man – kādas it jūsu attiecības ar konturēšanu?

Advertisements

5 thoughts on “Atsauksme un FOTD: NYX WonderStick Light/Medium

 1. Sabīne saka:

  Man patīk viegli ieēnot vaigu kaulus, bet konturēšana gan īsti laikam nav mans, sevišķi ne ar krēmveida produktiem, jo tad parasti ir sajūta, ka seja tūlīt ”nokusīs”.
  Par strobing biju lasījusi, šis trends kopumā liekas simpātiskāks nekā pārmērīgā konturēšana.

  • Annija saka:

   Es arī biju nobijusies, ka būs milzīga kārta uz sejas, bet tā nemaz nav! Sajūtas apmēram tādas pašas kā ar parastu tonālo krēmu.

 2. Zanda saka:

  Manā skatījumā konturēšana nebūs nekad zaudējusi savu aktualitāti, jo visas zvaigznes tik un tā konturēs seju, lai izskatītos slaidākas 🙂 Vairāk vai mazāk, bet paliks. Strobēšana, protams, ir kas jauns un foršs, bet ne visiem cilvēkiem un ne ar visiem ādas stāvokļiem 🙂

  • Annija saka:

   Par to gan piekrītu – man grūti iedomāties, ka uz savas jau tā pārmēru spīdīgās sejas liktu vēl papildus mirdzumu virsū 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s