Fl*sh you&me jaunā kolekcija + ātrā izpārdošana

Kā jau visus pašnodarbinātos, profesionālā dzīve aizvedusi mani dažādās vietās un virzienos. Viens no uzņēmumiem, kuros darbojos, ir apakšveļas ražotājs Fl*sh you&me, ko esmu šeit pareklamējusi ne vienu reizi vien. Ne tāpēc, ka atpazīstamības veicināšana ir daļa no maniem darba pienākumiem, bet gan tāpēc, ka pati esmu vairāku Fl*sh you&me veļas gabalu īpašniece, priecājos par katru no tiem un ar katru jaunu kolekciju vēlos savus krājumus papildināt.

Šomēnes klajā laisti vairāki jauni apakšveļas modeļi un turpinātas esošās smalkās veļas līnijas. Produktu klāsts ieturēts neitrālā toņu paletē – melns, balts, miesaskrāsas -, taču katram modelim ir sava odziņa. Kāds ir rotaļīgi caurspīdīgs, kāds izrotāts ar greznu mežģīni, citam interesantas lencītes. Visa smalkā veļa ir roku darbs, kas top Fl*sh you&me studijā tepat Rīgas centrā.

Ja vēlies iepazīties ar zīmolu vai arī papildināt jau esošos krājumus, tad šodiena, 23.jūlijs, ir tam īstais laiks. Līdz pusnaktij spēkā 20% atlaides visai produkcijai Fl*sh you&me mājaslapā, ievadot kodu GETATASTE. Iedvesmai – bildītes no jaunākās kolekcijas fotosesijas, kas notika mākslinieces Sarmītes Māliņas dzīvoklī.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s