E.L.F. Baked Blush vs. Max Factor Creme Puff Blush

Līdz ar Hourglass fantastiski skaistajiem vaigu sārtumiem un izgaismotājiem modē atgriezušies tā saucamie baked blush jeb ceptie vaigu sārtumi. Tie izskatās skaisti un piedod skaistu mirdzumu, tāpēc apsēstība ar tiem man ir labi saprotama! Ceļojumā uz Norvēģiju iegriezos vairākos kosmētikas veikalos, turklāt Norvēģijas nacionālā īpatnība ir tādi apģērbu veikali kā H&M un Lindex ar nelieliem drugstore kosmētikas stūrīšiem, tāpēc ar tukšām rokām neatbraucu. Starp maniem kosmētikas jaunumiem ir divi interesanti vaigu sārtumi no pazīstamā budžeta zīmola E.L.F. un mums visāmm labi zināmā Max Factor. Kas tiem kopīgs un ar ko tie atšķiras?

E.L.F. Baked Blush tonī Peachy Cheeky ir persiku tonis ar ļoti izteiktu zeltainu mirdzumu – varētu pat teikt, ka tas vairāk ir zeltains izgaismotājs, nevis sārtums. Uz vaigiem to jāliek vairākās kārtās, taču tonis tik un tā nav izteikts pat uz manas bālās ādas. Taču piešķir skaistu, vasarīgu mirdzumu ādai.

Max Factor Creme Puff Blush tonī Seductive Pink sajaukts tumšāks un gaišāks rozā pigments. Uz ādas tas iegūst delikātu rozā toni. Tas ir daudz pigmentētāks par E.L.F. vaigu sārtumu, taču arī tas piešķir sejai veselīgu mirdzumu.

No šiem abiem man favorīts ir Max Factor vaigu sārtums, jo tas ir pigmentēts un ar patīkamu, sviestainu tekstūru. Arī tonis man piestāv labāk.

Un tagad jautājums: kurš ir jūsu šīs vasaras mīļākais vaigu sārtuma tonis? 🙂

Advertisements

3 thoughts on “E.L.F. Baked Blush vs. Max Factor Creme Puff Blush

  1. Camille Sugar saka:

    Man dikti patīk Bourjois vaigu sārtumi (toņi #53 Rose d’or un #54 Rose Frisson), bet vasarā pārsvarā izmantoju krēmveida sārtumus (patīk Douglas un Gosh Giant Blush).

  2. Una saka:

    Mans favorīts ir Benefit Benetint… Bet karstajā laikā vaigi tāpat turas dikti sarkani, bieži vien var iztikt bez. 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s