Apskats: IsaDora acu ēnu palete Highlands

Acu ēnas ir mana vājība, lai gan nemaz nelietoju tās bieži. Un, kad lietoju, tie parasti ir viskonservatīvākie toņi. Šoreiz veikalā Douglas pamanīju ko neparastāku – zīmola IsaDora piecu toņu acu ēnu paleti ar nosaukumu Highlands. Mani ieintriģēja tas, ka paletē ir pārstāvētas trīs dažādas tekstūras. Gaišākais tonis ar satīna finišu ir ideāli piemērots uzacs kaula izgaismošanai, divi šimmeri ir labi akcentiem, bet tumšās krēmveida ēnas lieti noder kā bāze.

Toņi ir ļoti skaisti – brūngani un haki, kas veido tumšu un izteiksmīgu grimu. Taču diemžēl vīlos abos krēmveida toņos, uz kuriem biju likusi vislielākās cerības. Uz maniem taukainajiem plakstiņiem tie turas ļoti neilgu laiku un ātri saveļas. Pārējie toņi uzvedas daudz labāk, taču viss paletes šarms ir toņu un tekstūru saspēlē, tāpēc šķiet muļķīgi izmantot tikai daļu no tās.

Palete pieejama veikalos Douglas un ar atlaidi maksāja nedaudz zem 20 eiro. Pieejamas bija arī paletes, kas sastāvēja tikai no krēmveida ēnām – balstoties uz savu pieredzi, nerekomendēju. Varbūt vienīgi krēmveida ēnas var lietot kā laineri, to vēl neesmu pamēģinājusi.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s