Apskats: Talika Lipocils līdzeklis skropstu augšanai

Kura sieviete gan nevēlas garas, biezas un uzliektas skropstas? Ja daba tādas nav devusi, tad to var mēģināt panākt ar visdažādākajiem līdzekļiem – sākot no tādām dabas receptēm kā regulāra rīcineļļas smērēšana un beidzot ar mākslīgo skropstu pieaudzēšanu. Pirms mēneša pie manis nonāca Talika Lipocils līdzeklis skropstu augšanai, kas solīja 28 dienu laikā sniegt spožu rezultātu – līdz pat 2,5 mm garākas skropstas. Lietošanas norādījumi pavisam vienkārši, jāuzliek pēc iespējas tuvāk skropstu saknītēm un pēc tam visā garumā divreiz dienā. Man gan sanāca lietot tikai reizi dienā, jo labs laiciņš jāpagaida līdz Lipocils nožūšanai un no rīta tas vienkārši nav iespējams!

Talika mājaslapā līdzekļa darbība izklāstīta šādi: mūsu skropstas nekad nesasniedz maksimālo iespējamo garumu, jo aplūzt, izkrīt, cieš no kosmētikas un tās noņēmēja, gaisa piesārņojuma un daudziem citiem apstākļiem. Gluži kā ar matiem vai nagiem. Tāpēc arī skropstām nepieciešams kondicionieris, lai tās būtu mitrinātas un nekas netraucētu augšanai. Želejas sastāvā ir 12 augu komplekss un zīda proteīns.

Jāatzīst, ka sākumā skatījos uz to skeptiski, taču pirmās izmaiņas garumā pamanīju jau pēc nedēļas. Pēc mēneša lietošanas skropstas bija kļuvušas kuplākas un saradušies daudzi mazie matiņi. Manas skropstas joprojām neizskatās kā tušas reklāmās (kas nu nav dots, tas nav), taču tās ir ievērojami garākas un biezākas nekā pirms tam. Noteikti iesaku to sievietēm, kuras grib atkopt skropstas pēc mākslīgo uzlikšanas vai arī vienkārši vēlas izteiksmīgāku skatienu.

Diemžēl man nav “pirms” bildes salīdzināšanai, taču tādas tagad izskatās manas skropstas – pati izmaiņas labi redzu!

Talika Lipocils veikala Kristiana maksā ap 40 eiro. Ir arī iespēja pasūtīt no Talika mājaslapas par 20 eiro, taču ar piegādi apmēram tas pats vien sanāk.

Advertisements

2 thoughts on “Apskats: Talika Lipocils līdzeklis skropstu augšanai

  1. ilze saka:

    Gribejas pajautat vai tev nav alergiskas sajutas no si lidzekla.. man baill pirkt ar savam trakajam pieredzem ar artdeco serumu kas acis gandriz izdedzinaja..:/

    • Annija saka:

      Nē, man nekādu alerģijas pazīmju nebija! Bet, ja tev šādas problēmas ir bijušas, tad droši vien labāk būt piesardzīgai. Starp citu, šajā kategorijā diezgan labs līdzeklis ir Dzintara gēls caurspīdīgajā tūbiņā – labs pamēģināšanai, jo ir krietni lētāks. Es gan Dzintaru uz skropstām neesmu lietojusi, bet savulaik izmantoju uzacīm kā fiksējošo želeju – man tā saauga uzacis gan garumā, gan biezumā, ka kādu laiku netiku galā 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s