Kā nēsāt spilgta toņa lūpu krāsas, ja tās iedveš vienas vienīgas šausmas?

Es esmu no tām sievietēm, kurām ļoti patīk spilgtas lūpu krāsas – bet tikai veikalu plauktos, swatčos un uz citām sievietēm! Klasiski sarkanas lūpas vai sulīga fuksija, tas viss ir ļoti skaisti, bet ikdienā kaut kā nepraktiski, par spilgtu, par izlecošu… Turklāt man ir plānas lūpas, kuras liela daļa košo un tumšo toņu padara vēl šaurākas. Atrunu daudz, bet laiku pa laikam tomēr gribas ienest savā ikdienā ko krāsainu.

Ja jūs pa laikam pārņem līdzīgas pārdomas, tad man ir divi pavisam vienkārši ieteikumi.

  1. Tonis jāizvēlas košs, bet ne acis žilbinošs. Jau pieminētais sarkanais, fuksijas tonis vai neona oranžs – tās ir krāsas, kas liecina par drosmi, bet ne vienmēr ir savienojamas ar ādas krāsu vai sejas ādas stāvokli. Piemēram, man ir vēsa toņa āda, kurai jebkas spilgti oranžs liek izskatīties pelnu pelēkai. Taču ir daudz citu izteiksmīgu toņu ar oranžu pieskaņu, ko es varu nēsāt, piemēram, koraļļu.
  2. Izvēlies vieglu, puscaurspīdīgu finišu. Mūsdienās izvēles iespējas ir tik plašas, ka jebkuru toni var atrast visdažādākajos finišos. Ja ir vēlme, piemēram, pēc skaista fuksijas toņa, tad ļoti piesātināta matētā vai creme finiša vietā labāk izvēlēties puscaurspīdīgu lūpu krāsu. Tādas visbiežāk var atrast lūpu krāsu – resno zīmulīšu nebeidzamajā klāstā.

IMG_0092

Mans pirmais solis šajā virzienā ir MAC lūpukrāsa See Sheer (ar Lustre finišu). Tas ir skaists koraļļu tonis, kas balansē starp ikdienišķo un košo. Tāpēc tas ir piemērots ikvienai dzīves situācijai, var gan aiziet uz darbu, gan arī uz operas pirmizrādi. Klājums vienā kārtā ir nedaudz caurspīdīgs, bet to iespējams uzklāt vairākkārtīgi, iegūstot piesātinātāku toni. Taču tas nekad nav pārmēru spilgts un neliek paspert nevienu pašu solīti ārpus komforta zonas.

Lūpu krāsa nopērkama MAC stūrītī universālveikalā Stockmann par 20 eiro.

Advertisements

3 thoughts on “Kā nēsāt spilgta toņa lūpu krāsas, ja tās iedveš vienas vienīgas šausmas?

  1. Ja vēl ir bail no košām krāsām, kas var izsmērēties un šķiet, ka visu laiku jāčeko, kas notiek ar krāsu – vai nav ārpus lūpu kontūras, uz zobiem utt., tad var izmantot arī vienkārši lūpu zīmuli, ietušējot visas lūpas.

    Visdmaz es tā daru un mierīgi dzīvojos, nesatraucoties. 😀

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s