New In: Ārzemju labumi no ColourPop un Sephora Collection

Pateicoties radu gādībai, pie manis atceļojusi paciņa no ASV. Tajā ir brīnišķīgi noformēta nude toņu palete no veikala Sephora kolekcijas, kā arī manis rūpīgi atlasītie acu ēnu, vaigu sārtumu un lūpu krāsu toņi no amerikāņu samērā jaunā zīmola ColourPop. Pasūtījumu noformēju tieši pirms rudens kolekcijas iznākšanas. Ja nebūtu pasteigusies, tad tas būtu divreiz lielāks! 🙂

Ja neesat dzirdējušas par ColourPop, tad tas ir budžeta klases zīmols, kura ne gluži pūderveida, ne gluži arī krēmveida produktus un lūpu krāsas iecienījušas daudzas ārzemju blogeres. Tai skaitā arī Temptalia, kuras vērtējumam ļoti uzticos. Cenas ir brīnišķīgi demokrātiskas – pieci dolāri par vienu acu ēnu vai lūpu krāsas iepakojumu, savukārt par vaigu sārtumu jāšķiras no astoņiem dolāriem. Taču šim zīmolam ir viens nopietns mīnuss – tas pagaidām piegādā tikai uz ASV un saujiņu citu angļu valodā runājošo valstu. Pamazām jau esmu ķērusies pie testēšanas, pirmie iespaidi pozitīvi! 🙂 Kad būšu labāk tos iepazinusi, sekos arī garāka atsauksme.

Advertisements

6 thoughts on “New In: Ārzemju labumi no ColourPop un Sephora Collection

    1. Ļoti žēl, ka ColourPop piegādā uz tik nedaudzām valstīm, bet saprotu, ka viņiem plānos ir piegāde visā pasaulē. Bet cerēsim, cerēsim!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s