Baltic Beauty 2015

Šajā nedēļas nogalē Ķīpsalas izstāžu hallē notiek Baltic Beauty 2015. Tā ir vieta, kur iepazīties un izmēģināt skaistumkopšanas pasaules jaunumus, kā arī tikt pie atlaidēm un īpašajiem piedāvājumiem.

Sestdienas pēcpusdienā burzma bija ļoti liela. Pie zināmāko kosmētikas zīmolu stendiem bija kādu brīdi jāpagaida, kamēr varēja tikt “pirmajā rindā” un uzmest aci piedāvājumam. Neskatoties uz to, tiku pie vairākiem produktiem, kas vai nu bija nepieciešami, vai arī ļoti ieinteresēja.

Labas atlaides ir Gosh un stendā, taču iesaku uzmest aci arī MUFE (daži produkti ar 50% atlaidi, pārējiem 10%), Inglot (10% atlaide), Kinetics nagu lakām (trīs produktus var dabūt par 12 eiro). Lovemakeup stendā pārstāvēts plašs NYX produktu klāsts, tāpat izstādē atrodami arī Kryolan, L’Occitane, šis tas no Āzijas kosmētikas.

Nedaudz vizuālā materiāla:

Inglot
Inglot
Gosh
Gosh
Yumi Lashes ar Christian uzacu ēnu klāstu
Yumi Lashes ar Christian uzacu ēnu klāstu
Kinetics
Kinetics
Lovemakeup stends ar NYX kosmētiku
Lovemakeup stends ar NYX kosmētiku

Izstādē bija vairāki interesanti stendi, tāpat arī daudz mazāk zināmu zīmolu. Vienīgais iebildums man bija pret stendu, kurā starp Āzijas kosmētiku, InvisiBobble, Hurraw lūpu balzāmiem un tamlīdzīgām lietām bija smaržu feiki (Vercage un tamlīdzīgi) – kā gan tas iederas nopietnā izstādē?

Mani guvumi! Vispirms apmeklēju nagu kopšanas zīmola Trind blogeru prezentāciju, pēc kuras saņēmu “iesācēja komplektu” nagu stiprināšanai – tas sola divu nedēļu laikā atveseļot nagus. Pārbaudīsim! 🙂

Vēl man ir Kryolan acu ēna tonī Strawberry – fantastisks perlamutra sarkanais tonis, ko var sapludināt ar citām ēnām un iegūt viegli sarkanīgu toni, vai uzklāt ļoti intensīvi. Man šoruden kārojas sarkanīgs acu grims, tāpēc priecājos ieraudzīt šādu toni.

Paņēmu arī Gosh Foundation Drops tonālo “ūdentiņu” un divus NYX zīmuļus – balto, ko var lietot kā ēnas paspilgtinošu bāzi, un noturīgu melno zīmuli. Visbeidzot man ir arī Kinetics SolarGel melna nagu laika ar spīdumiem.

Vai devāties uz izstādi? Kuri bija jūsu mīļākie stendi un ko iegādājāties? 🙂

Advertisements

3 thoughts on “Baltic Beauty 2015

    1. Inglot ēnas neesmu mēģinājusi, bet tonālie krēmi, vaigu sārtumi un lūpu spīdumi viņiem ir labi! Kad nākamreiz esi Latvijā, vari kādu no Inglot veikaliem iekļaut obligāti apmeklējamo sarakstā 😉

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s