Dūmakainam skatienam – Urban Decay jaunā Naked Smoky acu ēnu palete


Šķita, ka pēc trim lielajām un divām mazajām paletēm Urban Decay Naked bums jau noklusis… Bet tad klajā nāca jaunā Naked Smoky 12 toņu palete! Jāatzīst gan, ka īsti nesaprotu, kāds šai paletei sakars ar nude grimu, kas bija sērijas sākotnējā iecere, jo liela daļa toņu radīta smagam vakara grimam. No gaišākajām ēnām abos paletes galos gan var izspiest dažas ikdienai piemērotas kombinācijas, taču tāds noteikti nav tās galvenais uzdevums un pienesums kosmētikas kolekcijai.

Paletei ir ļoti skaists noformējums (to atzina pat mans draugs, kurš parasti nevarētu būt vēl vienaldzīgāks pret tādiem sīkumiem). Atšķirībā no citām, tai ir magnētiska aizdare – tas ir ērtāk un patīkamām. Komplektā nāk divpusēja otiņa. Viens gals smalkāks, bet otrs liels, mīksts un pufīgs, lai varētu iztušēt ēnas.

IMG_0471

Attēlā interesantākie toņi – pelēkbrūnais sudrabs Armor, zilganpelēkais satīns Dagger, melnais satīns Black Market un skaisti violetais Smolder.

Ēnas kā jau vienmēr – mīkstas, pigmentētas un skaisti izpludināmas. Ēnas sadalītas vairākās daļās pēc tekstūras – pārstāvēti šimmerīgie toņi, ēnas ar satīna finišu un matētie toņi. Lai arī dažādība it kā ir liela, man tomēr nav viegli atrast interesantas kombinācijas ikdienas grimam, tāpēc šī man būs ballīšu palete. Tādam mērķim vidējie četri toņi der vienkārši lieliski!

Es uzreiz sāku ar smago artilēriju – melno toni Black Market, kas izpludināts uz augšējā plakstiņa un gar apakšējām skropstām, savukārt uz iekšējās līnijas un kā bāze ēnām izmantots NYX Infinte ShadowStick melnais zīmulis (starp citu, ļoti labs un noturīgs). Ēnas mēdz birt, tāpēc pret to jānodrošinās.

Jāatzīst, ka šī nebija mana pirmā pieredze ar ogļmelnām acīm, jo skolas laikos biju visai alternatīva stila piekritēja un uztaisīju pamatīgu robu ArtDeco melnā ēnas “vieniniekā”, kas tolaik, šķiet, bija vienīgais Drogās nopērkamais. Bija interesanti atkal redzēt sevi šādā tēlā! 🙂

Domāju, ka ikdienā šai paletei nav sevišķi plaša pielietojuma, taču vakara pasākumiem tā ir kā radīta! Nākamo noteikti vēlos izmēģināt violetu smoky eye un kādu no sudrabainajiem satīna toņiem.

Kādas ir jūsu domas par šo paleti? Kādiem gadījumiem to lietotu? 

Advertisements

9 thoughts on “Dūmakainam skatienam – Urban Decay jaunā Naked Smoky acu ēnu palete

    1. Es šo galīgi nespēju uztvert kā nude 🙂 Manuprāt, labs papildinājums tām sievietēm, kuras pēdējo gadu trendu iespaidā sapirkušās tikai nude ēnas – ir papildus izvēles iespēja daudz tumšākam meikapam 🙂

  1. Super palete.. bet nomediju jau ilgi gaidito lime crime venus paleti.. tapec sis pirkums atliekas… kau gan ja butu iespeja izmeginatu kadu grima variantu:))

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s