ModelLauncher blogeru pasākums

Šonedēļ piedalījos salona Starlet Studio rīkotajā pasākumā, kur galvenajā lomā bija ModelLauncher kosmētika. Tas ir amerikāņu zīmols, kura saknes meklējamas modeļu biznesā, bet dekoratīvās kosmētikas klāsts iznācis salīdzinoši nesen. Par spīti tam, ar pāris ModelLauncher produktiem jau biju iepazinusies skaistumkopšanas izstādēs un no GlanceBox kastītes.

Pasākumā mums pastāstīja par ModelLauncher un Starlet Studio salonu, kas piedāvā gan grimēšanu, gan arī nodarbības. Piedāvājumā gan garie apmācību kursi par 200 līdz 500 eiro, gan arī individuālās nodarbības par atsevišķām grima tehnikām vai arī pilnu meikapu, viss cenā līdz 50 eiro.

Starlet Studio strādā ar ModelLauncher kosmētiku, tāpēc produkti arī uzreiz tika parādīti uz modeles.
IMG_0529IMG_0530
Pasākuma noslēgumā varējām izvēlēties vienu produktu, ko paņemt līdzi pamēģināšanai. Mana izvēle krita par labu minerālu vaigu sārtumam Teaberry ļoti skaistā tonī.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Brīnišķīgs persiku tonis ar spīdumiem. Manu filozofiju vaigu sārtumu jautājumā varētu lakoniski raksturot kā “labāk mazāk, bet dabiskāk”, tāpēc šis man bija pārsteigums. Uzklājot sārtums ir ļoti pigmentēts pat tad, ja tam tik tikko pieskaras ar otiņu un tad ar to tikpat delikāti ietonē vaigus. Diemžēl noturība nav tā labākā.

Vai esat mēģinājušas ModelLauncher produktus? Kādas atsauksmes?

Advertisements

7 thoughts on “ModelLauncher blogeru pasākums

  1. Zanda saka:

    Es izvēlējos konsīleri un šķiet, ka tā ir bijusi īstā izvēle. Labi sedzošs, bet izskatās dabiski 😉 Pirmie iespaidi tikai labākie 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s