Apskats: Zoeva Rose Golden acu otiņu komplekts

Lai izveidotu skaisti grimu, labas kvalitātes kosmētika ir tikai viena medaļas puse. Otra, protams, ir prasmes un piemēroti palīglīdzekļi – otiņas, sūklīši, aplikatori un viss pārējais. Tāpēc ļoti priecājos par vienu no savā Ziemassvētku dāvanām – vācu zīmola Zoeva Rose Golden Complete Eye Set ar 12 otiņām acu un uzacu ēnu, kā arī lainera uzklāšanai.

IMG_0173

Otiņām ir tumši brūni rokturi, bet metāla daļa ir rozā zelta krāsā. Mākslīgās ādas maciņš ieturēts tieši tādos pašos toņos. Komplektā ir gan sintētisko sariņu, gan arī dabīgo sariņu otiņas un tādas, kurās izmantoti abi veidi. Virsū rakstīti otiņu nosaukumu. Tas ir ļoti ērti, jo uzreiz ir skaidrs, kam katra otiņa paredzēta.

IMG_0175

Otiņām ir dažādi blīvumi un formas, jo tās paredzētas dažādām grima niansēm. Komplektā ir veselas trīs otiņas (224, 228 un 231), kas paredzētas plakstiņa locījuma vietas ieēnošanai. Tām ir dažādi lielumi, piemēram, ar lielāko var ar vidēji brūnu toni izveidot vieglu ēnojumu, bet pēc tam ar mazāko otiņu “padziļināt” to ar tumšāku krāsu. Divas otiņas (227 un 234) paredzētas ēnu uzklāšanai uz plakstiņa, un komplektā vēl ir ota konsīlera izlīdzināšanai, divas lainera otiņas, uzacu otiņa, otiņa-zīmulis ēnu uzklāšanai uz apakšējās skropstu līnijas un smudger jeb zīmuļa pludinātājs.

IMG_0195

Otiņas mani ļoti patīkami pārsteidza! Tās lieliski kalpo savam nosaukumā norādītajam uzdevumam un ļauj viegli izveidot grimu, kas izskatās sarežģīts – bet patiesībā tāds nemaz nav. Dabīgo un mākslīgo sariņu otiņas (pilnīgi baltās) ir vieglas un gaisīgas, ļaujot perfekti izpludināt ēnas. Man šķiet, ka komplekts būtu trāpījis desmitniekā tad, ja tajā būtu kāda blīvāka otiņa ēnu likšanai uz visa kustīgā plakstiņa, jo esošās šķiet vai nu par pūkainu, vai nu arī par nelielu, lai darbotos ar mirdzošām, metāliskām ēnām.

Komplekts maksā 65 eiro un ir pieejams Zoeva mājaslapā. Ja esi labu otiņu meklējumos, no sirds iesaku šo zīmolu! Otiņas ir ne tikai kvalitatīvas, bet arī ļoti skaistas un padomāts par skaistiem maciņiem, ko nebūtu kauns izmantot arī kā clutch somiņu.

Vai esat mēģinājušas Zoeva produktus vai varbūt plānojat to darīt? Kuri ir jūsu favorīti?

Advertisements

9 thoughts on “Apskats: Zoeva Rose Golden acu otiņu komplekts

 1. Mana viegla manija uz jaunam otam gribeja virzities ari uz so pusi.. bet pagaidam vel domaju.. idejiski jau man pietiek otas..
  Bija interesanti aplukot tuvak:)
  Paldies , par ieskatu!:)

  P.s kadas vel tev otinas ir kolekcija?

  1. Ja pietiek un esi apmierināta ar esošajām, tad apdomā kārtīgi, kas vēl nepieciešams 🙂
   Man līdz šim bija tikai Real Techniques otas – ja sejai paredzētās pilnībā apmierina, tad viņu acu otiņas gan diez ko pie sirds negāja. Tāpēc arī izlēmu par labu lielam acu otiņu komplektam un esmu ļoti apmierināta ar kvalitāti un otiņu veidiem – nav kā parasti, kad vairākas otas vienkārši nekad netiek lietotas 🙂

 2. Tik skaistas otas! 🙂
  Kas Tev nepatika Real Techniques acu otiņām? Man līdz šim ļoti patika, taču pēdējā laikā ir sajūta, ka sariņi tām ir par cietu – vai salīdzinot Zoeva ir mīkstākas?

  1. Man vienkārši šķiet, ka RT acu otas nav veiksmīgi sakomplektētas… No sava Starter Set komplekta regulāru pielietojumu atradu tikai divām, taču tām vienalga sariņi ir pārāk blīvi, lai, piemēram, ļoti smuki izpludinātu ēnas. Zoeva komplekts ir lielāks un katrai otai ir savs neliels uzdevums, ko tā veic ļoti labi. Manuprāt, RT centās otiņas izveidot multifunkcionālas, lai pieteiktu tikai ar dažām, bet beigās sanāk ne šis, ne tas.
   Manējās RT ir ļoti mīkstas, vienīgi dažas ir diezgan blīvas. Manā Zoeva komplektā ir trīs veidu otiņas – sintētisko sariņu, dabīgo sariņu un miksētās. Sintētisko saru otiņa (142 Concealer buffer) ir ļoti līdzīga RT Base shadow brush, dabīgo saru otiņa (237 Detail shader) ir ļoti mīksta, bet stingra, savukārt miksētās ir mīkstas un pufīgas – ļoti labas vienmērīgai ēnu iztušēšanai.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s