FOTD: 2016.gada pirmās dienas grims

Vecgada vakara grimu steigā nepaspēju sabildēt, tāpēc padalīšos jaunā 2016.gada pirmās dienas grimu, dodoties uz svētku pusdienām restorānā.

IMG_0236

IMG_0223

Acīm izmantoju Kiko Color Fever 101 acu ēnu četrinieku, ko klāju virs tā paša zīmola Long Lasting Stick mirdzošajām zīmuļveida ēnām (zem tā vēl ir Urban Decay Primer Potion bāze). Par produktiem iepriekš esmu rakstījusi šeit. Šāda kombinācija piemērota vakara un svētku grimam, jo Kiko ēnu gaišākajiem toņiem ir lieli mirdzumi, kas gaismā ļoti zaigo un mirguļo. Skropstām lietoju Chanel Le Volume Ultra-Noir tušu, bet uzacis iezīmētas ar Color Wow, kas vispār paredzēts ataugušu matu sakņu pietušēšanai, bet man līdz ar dabīgās matu krāsas ataudzēšanu šādas problēmas vairs nav aktuālas, tāpēc atradu tam citu pielietojumu. 🙂

Uz lūpām – ColourPop Pinch matētā lūpu krāsa, fantastisks produkts, bet tonis diemžēl vairs netiek ražots. Kā noprotu, tas veidots kā MAC Velvet Teddy analogs, tāpēc tas ir nākamais manā vēlmju sarakstā.

Bāze – L’Oreal Infallible 24h-Matte tonālais krēms (lielisks!) un MAC Pro Longwear konsīleris. Uz vaigiem NYX Taupe sārtums.

Ceru, ka 2016.gads sagaidīts labi un tiks pavadīts vēl labāk! 🙂

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s