Polhem preses diena – interesanti jaunumi Latvijas tirgū

Piektdien, spītējot aukstumam, devos uz Polhem PR preses dienu, kurā tika prezentēti jaunās sezonas produkti modes un kosmētikas lauciņā. Šoreiz mani ļoti iepriecināja tas, ka pārstāvēti bija daudzi interesanti skaistumkopšanas produkti, par kuriem labprāt pastāstīšu arī jums!

Kurš gan nav dzirdējis par BeautyBlender? Tonālo līdzekļu uzklāšanai paredzētie sūklīši pieejami visdažādākajās krāsās un izmēros. Bez klasiskā BeautyBlender pieejams arī sūklis ķermenim un mazie sūklīši precīzai līdzekļu klāšanai uz sejas. Apskatīju arī speciālo BeautyBlender maciņu, ar spīguļiem izrotātu grima sūklīti un mazgājamos līdzekļus cietā un šķidrā veidā, kā arī Bloterazzi – sejas spīdumu noņemošo un matējošo salvetīšu brālēns.

Arī InvisiBobble klāsts ir papildinājies – klasiskā izmēra matu gumijām klāt nākušas lielākas, kas paredzētas bieziem matiem, un pavisam mazas gumijas, ko iesiet bizes galā vai tamlīdzīgi.

Mani ļoti ieinteresēja MakeUp Eraser dvielīši, kas solās ar ūdeni vien noņemt no sejas kosmētiku, tai skaitā arī ūdensnoturīgo tušu. Dvielīši ir ļoti, ļoti mīksti un patīkami taustei.

Tangle Teezer izlaidis Blow-Styling ķemmi ar rokturi. Tās sariņi ir cietāki nekā oriģinālajam, rokā turamajam Tangle Teezer.

TheKonjacSpongeCo ir konjaka sūklīšu (nekāda sakara ar alkoholu 😀 ) līnija. Tajā ir klasiskie apaļie sūklīši dažādiem ādas tipiem, eksfoliācijai paredzēti lielāka izmēra sūkļi un interesanta konjaka lupatiņa, kas solās aizvietot muslīna drāniņu. Esmu iepriekš lietojusi citu ražotāju konjaka sūklīšus, un man tie ļoti patika! Laba un maiga alternatīva sejas skrubim.

Jau iepriekš stāstīju par Starlet Studio rīkoto ModelLauncher kosmētikas prezentāciju. Turpinu iepazīšanos ar šo kosmētiku, jo pēdējā laikā pie manis nonākuši vairāki zīmola produkti. Pagaidām iespaidi neviennozīmīgi. Kāds produkts licis vilties, kāds atstājis vienaldzīgu, kāds cits iepaticies… Turpinu testēt 😉

IMG_7609_web

Šķiet, ka Batiste sausie šampūni vairs iepazīstināšanu neprasa. Es neesmu liela sauso šampūnu fane, bet vajadzības gadījumā lietoju tumšiem matiem paredzēto, par kuru varu teikt tikai to labāko. Taču ir arī daudzi citi interesanti veidi ar smaržu.

Vēl pasākuma dalībnieki tika iepazīstināti ar dažiem Āzijas produktiem – Purederm maskām pēdām, lūpām, matiem un tamlīdzīgi. Man izmēģināšanai iedota lobošā maska pēdām – varētu būt interesanti!

Advertisements

3 thoughts on “Polhem preses diena – interesanti jaunumi Latvijas tirgū

    1. Es esmu lietojusi vienu no lētākajām Ebay pieejamajām pēdu maskām, bet manas sajūtas ir divējādas. No vienas puses, maska bija ļoti efektīva, no otras – pēdu āda kļuva diezgan savāda, tāda kā sausa, tāda kā gumijota… Nezinu, katrā ziņā man tā sajūta diez ko nepatika, cerams, ka Purederm maska, būdama no augstāka plauktiņa, šajā ziņā būs citādāka. Cits jautājums jau ir, cik ērti pats jūties, kad tev nedēļu no vietas lobās āda no kājām – tas arī nav nekāds labais skats, bet tas gan būs neizbēgams! 😀

  1. Tas Makeup eraser varētu būt ļoti laba lietiņa – it sevišķi pēc kādas ballītes, kad nav īsti vēlmes ilgi ņemties ar kosmētikas noņemšanu! Redzēju, ka ir jau nopērkams vienā no interneta veikaliem – daila.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s