TheKonjacSpongeCo konjaka sūklītis sejas ādas attīrīšanai

IMG_0495

Šķiet, ka konjac jeb konjaka sūklīši pat mūsu platuma grādos ir jau diezgan labi pazīstami – ja nav izmēģināts, tad vismaz dzirdēts par to ir. Es jau vairākus gadus tādus lietoju un pieskaitu sevi fanu pulciņam. Konjac sūklīti uztveru kā piedevu ikdienas sejas ādas attīrīšanai ar putojošu želeju, izmantoju tad, kad ādai prasās ļoti maiga eksfoliācija (skrubjus uz savas jutīgās ādas nelietoju). Taču to var lietot arī vienu pašu, bez nekādiem citiem attīrošajiem līdzekļiem!

Līdz šim mana pieredze aprobežojusies ar Missha melno sūklīti taukainai ādai un pāris Ebay brīnumiem par dolāru gabalā. Šoreiz man bija iespēja izmēģināt TheKonjacSpongeCo balto sūklīti, kas paredzēts visiem ādas tipiem.

Konjaka sūklīši tiek iegūti no Āzijā sastopama auga, kas vizuāli atgādina eksotisku kartupeli. Kā norāda ražotājs, tad sūklītis ir pilnīgi dabisks, bez pievienotām krāsvielām un ķimikālijām un pH neitrāls. Pēc taustes tas šķiet porains un gumijots, grūti noticēt, ka tam ir dabiska izcelsme.

IMG_0500

Kad sūklītis ir sauss, tas ir ciets, porains un ļoti viegls. Taču tas ļoti ātri uzsūc ūdeni un kļūst pavisam maigs. Sejas ādu var apstrādāt ar sūklīti vienu pašu vai arī kombinācijā ar kādu putojošu līdzekli; es parasti dodu priekšroku otrajam variantam. Ar tā palīdzību var ārkārtīgi maigā veidā attīrīt sejas ādu no atmirušajām šūnām. Sūklim cauri izvērts neliels diedziņš, kas ļauj to ērti pakārt žāvēties.

Kā jau minēju, šis nav mans pirmais konjac sūklītis. Jāsaka, ka TheKonjacSpongeCo ražojums ir maigākais no visiem. Missha sūklītim bija līdzīga kvalitāte, bet lētajiem analogiem šis produkts ir pamatīgi priekšā. Tas ātri uzņem ūdeni un saglabā vienmērīgu, simetrisku formu kā sausā, tā slapjā veidā. Ebay konjac sūklīši sasūcās ar ūdeni veselu mūžību (un pēc dažām lietošanas reizēm beidza to darīt pilnībā), bet izžūstot izskatījās grubuļaini un sakritušies, kā arī lietojot bija raupjāki. Šis nu ir tas gadījums, kad es ieteiktu labāk nopirkt dārgāku produktu nekā vienu pēc otras mainīt lētās versijas.

Konjac sūklīša cena ir 14,90 eiro. Šis un vēl vairāki sūklīšu veidi nopērkami Stockmann un Douglas veikalos.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s