Lip Monthly februāra lūpu produktu maciņš

IMG_0895

Nesen uzzināju, ka uz Latviju iespējams pasūtīt vēl vienu skaistuma “kastīti” Lip Monthly. Tai ir sava specifika – nekādas kastītes nav, tās vietā ir neliels kosmētikas maciņš (katru mēnesi citādāks), turklāt galvenokārt tajā atrodami lūpu produkti. Lip Monthly maciņa cena ir 13 ASV dolāri, taču ar kodu LIPLOVER pirmo maciņu var dabūt par 5 dolāriem. Nodomāju, kāpēc gan neizmēģināt?

IMG_0893IMG_0899IMG_0902

Tāds nu ir šī mēneša Lip Monthly saturs – 4 produkti.

Pirmais ir Harvey Prince ķermeņa sviests 15 ml iepakojumā, kura vērtība bukletā norādīta kā trīs dolāri. Tam ir pabieza, patīkama tekstūra un patīkama smarža, taču, godīgi sakot, nesaprotu, kāpēc tas iekļauts lūpu produktiem veltītā skaistuma maciņā.

Nākamā ir NYC Expert Last lūpu krāsa ļoti, ļoti vecmodīgā bārbijrozā tonī Snowcone. Man ir grūti vārdos ietērpt to, cik ļoti man nepatīk šādi toņi, kas pēdējoreiz bija populāri ap to laiku, kad stila ikona bija Parisa Hiltona ar padusē pasistu sunīti. Jocīgs mirguļojošs un pēc skata nedaudz slapjš spīdums, kas nav īsti glaimojošs.

Seraphine Botanicals Vegan Berry Tint tonī Cherry Cream ir koši sarkana lūpu laka/vaigu sārtums, kura pārdošanas cena ir 18 dolāri. Kā var labi manīt zemāk redzamajos swatchos, tad tonis ir ļoti piesātināts un, manuprāt, pat ļoti rūpīgi izpludinot tomēr nav paredzēts lietošanai uz vaigiem. Taču uz lūpām darbojas kā šķidrā lūpu krāsa ar matētu finišu, kas sākumā neizskatās slikti, bet drīz vien “noēdas” no lūpu vidus. Jāatzīst, ka man šādi produkti ne pārāk patīk, jo prasa lielu precizitāti, lai izskatītos nevainojami.

Un visbeidzot paciņā ir Prim Botanicals Lip&Cheek Glow divnieks tonī Radicchio. Vērtība – 22 dolāri. Tie ir divi puscaurspīdīgi toņi – sarkanīgs un vecrozā, smaržo pēc košļenēm. Mīnus punkts par iepakojumu – manējais knapi turas ciet.IMG_0909IMG_0916

Man patīk, ka toņi un maciņš ieturēti pavasarīgā noskaņā. Skatoties atsauksmes par  iepriekšējiem Lip Monthly izlaidumiem, esmu pamanījusi, ka tur visbiežāk parādās vismaz man ne pārāk pazīstami zīmoli. Arī šajā maciņā vienīgais man zināmais bija NYC – budžeta zīmols, kas man nekad nav sevišķi simpatizējis. Tāpēc sākumā ir grūti saprast, ko gaidīt.

Trīs no četriem produktiem maciņā nebija slikti, bet neteikšu, ka kāds no tiem būtu mani sevišķi uzrunājis. Varbūt tas vēl mainīsies, varbūt arī ne.

Lip Monthly lūpu produktu maciņiem var pierakstīties viņu mājaslapā. Kā jau minēju, tad ar kodu LIPLOVER pirmo paciņu var saņemt par pieciem dolāriem. Arī vēlāk iespējams saņemt bonusus. Tiek piedāvāta referral sistēma – ja caur tavu personīgo linku skaistuma maciņus abonē viens cilvēks, nākamā mēneša kastīte tev ir par brīvu, bet par katru nākamo cilvēku mēneša ietvaros pienākas 50 punkti jeb pieci dolāri, ko iztērēt Lip Monthly veikalā. Arī šis raksts satur referral saites.

Naudiņa par maciņu tiek noņemta no konta katra mēneša pirmajā datumā, bet izsūtīšana notiek pēc desmitā datuma. Atteikties var jebkurā brīdī; protams, ja naudiņa jau iekasēta, tad attiecīgā mēneša paciņa tiks izsūtīta. Piegāde notiek ar pasta starpniecību, tāpēc nav sevišķi ātra. Pie manis tā ceļoja divas nedēļas.

Vai esat izmēģinājušas šo vai kādu citu no Latvijā pieejamajiem beauty box pakalpojumiem? Kādas atsauksmes?

Advertisements

5 thoughts on “Lip Monthly februāra lūpu produktu maciņš

  1. Es izmēģināju daudz ko 🙂 Ši kastīte kaut kā galīgi neuzrunā, laikam, galvenokārt, dēļ tiem nezināmiem zīmoliem. Es labprātāk samaksātu 50$, bet saņemtu kādu Šaneli vai TF un pāris drug store produktus 🙂

    1. Nu jā, tā jau būtu pavisam cita lieta 🙂 Bet pagaidām nekā tāda nav, un man šķiet, ka visdrīzāk arī nebūs, jo Chanel un TF jau tomēr gribas uzturēt to luksusa un creme de la creme auru 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s