FW2016 tendences: Krāsas un piegriezumi

Patlaban pilnā sparā rit 2016.gada rudens/ziemas kolekciju izrādīšana lielākajās pasaules pilsētās. Modes nedēļas jau aizvadītas Ņujorkā, Londonā un Milānā, bet šobrīd sezonas centrālais pasākums notiek Parīzē. Vēl kāds laiciņš jāgaida līdz Rīgas modes nedēļai, kas norisināsies no 30.marta līdz 3.aprīlim, bet jau 16.martā sāksies Modes manifestācija (kuras ietvaros tiks izrādīta arī Flash You and Me kolekcija).

Šķiet nedaudz dīvaini domāt par nākamā rudens aktuālajām tendencēm, kad nav sajūtas, ka šī ziema pa īstam beigusies. Taču modes pasaules kalendārs vienmēr skrien pa priekšu dabai. Piedāvāju nelielu ieskatu nākamās sezonas tendencēs. Stāstīšu par to, kas man pašai patīk, iztiekot bez klaji nevalkājamiem apģērbiem, tāpēc mani apkopojumi nepretendē uz pilnīgu objektivitāti. Taču cerams, ka tie palīdzēs aizgūt labas idejas savai garderobei!

Konservatīva krāsu palete ar negaidītiem akcentiem

FW2016

No kreisās: Vionnet, Gareth Pugh, Nicholas K, Gareth Pugh, Nicholas K

2016.gada rudens un ziemas sezonā aktuāli būs klasiskas un neitrālas krāsas: melna, balta, pelēka, smilšu krāsa, bēša un brūna. Kā akcenti lieliski kalpo dažādu nokrāsu zilie toņi un laškrāsa. Aktuāli ir visu tērpu ieturēt vienā tonī, kā tas tika darīts Nicholas K skatē Ņujorkas modes nedēļā.

Ziedu motīvi

FW20161

No kreisās: Elie Saab, Christopher Kane, Alberta Ferretti, Dolce&Gabbana, Monique Lhuillier

Ziedu motīvi – tā ir viena no tendencēm, kas ir aktuāla sezonu no sezonas. Mainās tikai noskaņa: ja pavasarī puķes visbiežāk redzamas uz gaišiem un gaisīgiem audumiem, tad rudens kolekcijās tās parasti rotā tumšu fonu.

Nākamajā sezonā ziedi rotās aksesuārus, apavus un apģērbu. Uz mēles redzamas ziedu apdrukas, bet vispopulārākie tomēr ir izšuvumi un aplikācijas.

Neformāls siluets

FW20162

No kreisās: Missoni, Vivienne Westwood, Alexis Mabille, Alberta Ferretti, Adam Selman

Pēdējos gados ģērbšanās stils kļūst arvien brīvāks un neformālāks. Pirms dažām sezonām kļuva pilnīgi pieņemami sporta apavus kombinēt ar izejamo kleitu, kas ļoti patika aktīvajām, radošos darbus strādājošajām pilsētniecēm. Tagad aktuālas kļuvušas brīvas žaketes un platas bikses, kas dažbrīd jau sāk izskatīties pēc greznām pidžamām. Ja ikdiena neuzliek stingrus ģērbšanās ierobežojumus, tad ir iespējams vienlaikus dzīvot saskaņā ar jaunākajām tendencēm un būt absolūtā komfortā.

Foto: Style.com

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s