Maybelline Make It Happen diena un QooQoo modes skate

_OLF2995

Pagājušajā nedēļas nogalē man bija iespēja piedalīties Maybelline rīkotā pasākumā, kurā mūs (blogerus un medijus) iepazīstināja ar zīmola jauno saukli “Make It Happen“, kas aizstās labi pazīstamo “Maybe She’s Born With It. Maybe It’s Maybelline“.

“Make It Happen” ir laikmeta garam atbilstošs sauklis – jaunajā reklāmas video likts uzsvars uz sieviešu potenciālu, ambīcijām un sasniegumiem. Kosmētika ir līdzeklis, kas dod veselīgu pašapziņas devu, lai sieviete ietu pretī saviem mērķiem. Man šī doma ļoti patīk!

Maybelline zīmola menedžere Baltijas valstīs Gaļina Bezrukiha pastāstīja par zīmola vēsturi. Vai zinājāt, ka Maybelline pagājušogad svinēja 100.gadadienu? Pirmais Maybelline produkts bija skropstu tuša (vazelīns un saberzta ogle) tūbiņā, ko bija jāuzklāj ar atsevišķu birstīti. Pagājis tik daudz laika, un tik daudz kas ir mainījies! Pašlaik Maybelline ir plašs modernas kosmētikas klāsts, kas tiek papildināts ar arvien jauniem līdzekļiem.

Vēlāk lieliskā grima māksliniece Dita Grauda demonstrēja dizaineres Aļonas Bauskas zīmola QooQoo skatē redzamās grima tendences un kā tās iekļaut savā ikdienas tēlā. Zemāk redzamajos attēlos ir košie modes skates grimi, bet Dita mums parādīja daudz ātrākas un nesarežģītākas versijas, kuras ikviena sieviete var pati izmēģināt.

Pasākums noslēdzās ar zīmola QooQoo jaunākās kolekcijas Cosmic Kitten skati Rīgas modes nedēļas ietvaros. Kolekcijā dominēja pasteļrozā un zilās krāsas, kā arī zvaigznāju raksts uz melna fona.

QooQoo dizainere Aļona Bauska kolekciju raksturo šādi:

Cosmic Kitten ir meitene, iespējams no citas galaktikas, viņa izdzīvo realitāti, kur iztēlei nav robežu. Viņas diena ir aizraujošs ceļojums, viņa nav virspusīga, bet viņai ļoti patīk spēlēties.

This slideshow requires JavaScript.

Pasākums bija jauks, lai gan varēja būt kompaktāks. Bet tā nu ir – uz Rīgas modes nedēļas skašu sākuma laiks nekad nav tāds, kāds norādīts programmā. Esmu optimiste, tāpēc priecājos, ka varēju tuvāk iepazīties ar citām blogerēm! 🙂

Foto: Uldis Vilks, Nikita Voronov, Mark Litvyakov

Advertisements

One thought on “Maybelline Make It Happen diena un QooQoo modes skate

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s