Jaunumi no Maybelline

IMG_1083

Kā jau rakstīju iepriekš, tad pirms neliela laiciņa pabiju Maybelline Make It Happen dienā Rīgas modes nedēļas ietvaros. Tur mūs iepazīstināja ar jaunākās kolekcijas produktiem, kas drīzumā gaidāmi veikalos – Blushed Nude acu ēnu paleti rozīgos toņos, Baby Lips lūpu spīdumiem, Eye Studio Brow Drama uzacu ieēnošanas paleti, Master Contour zīmuli konturēšanai, kā arī Collosal Go Chaotic skropstu tušu. Pasākuma beigās tiku pie diviem no jaunajiem produktiem un vēl dažām dāvaniņām. Nezin kāpēc ir sanācis tā, ka savā mūžā esmu lietojusi pavisam nedaudzus Maybelline produktus, tāpēc man bija interesanti tos izmēģināt un gūt iespaidus.

Maybelline Master Contour zīmulis sejas konturēšanai tonī Medium. Tas sadalīts divās daļās – gaišākā paredzēta izgaismošanai, bet tumšākā sejas kontūru ieēnošanai. Kā jau visi šāda veida krēmveida produkti, tas ir jāizpludina uz ādas. To var darīt ar otiņu, pirkstiem vai BeautyBlender (kā prezentācijā darīta grima māksliniece Dita Grauda). Abi toņi ir labi izpludināmi, un tumšākais tonis ir samērā dabisks (nav pārmēru oranžīgs), turklāt tekstūra ir viegla un nav taukaina. Labs produkts, ja interesē iemēģināt roku konturēšanā.

Maybelline Colossal Go Chaotic ir populārās dzeltenās Colossal tušas māsīca, kas paredzēta modes skašu grima tendences – it kā pārkrāsotu, salipušu skropstu – radīšanai. Jāatzīst, ka augstās modes eksperimenti kosmētikā mani īsti neuzrunā, tāpēc šo lietoju kā pavisam parastu skropstu tušu ne vairāk kā divās kārtās. Tā piešķir pieklājīgu apjomu un garumu, taču vakarpusē veido tumšus nospiedumus zem apakšējām skropstām.

Maybelline Dream Fresh BB krēms tonī Light. Es ilgu laiku nebiju lietojusi BB krēmus, jo tie līdz galam nespēj sadzīvot ar manu ādu. Tā ir taukaina un ar BB krēmu sataukojas vēl ātrāk. Diemžēl tāpat notiek arī ar šo BB krēmu, lai gan tas vismaz nerada smaguma sajūtu uz ādas, kā tas bija ar pašiem pirmajiem Eiropas tirgū ienākušajiem BB krēmiem. Taču domāju, ka šis produkts itin labi patiks sausas un normālas ādas īpašniecēm, kurām nevajag lielu sedzamību.

Maybelline ColorSensational lūpu krāsas toņos Iced Caramel un Hollywood Red. Abas lūpu krāsas man ļoti patīk, jo tās viegli klājas, nekur neizplūst un nepārvietojas, kā arī vienmērīgi “noēdas”. Uz lūpām tās ir vieglas un patīkamas, turklāt iepakojumi ir labi pārdomāti – pēc krāsainās plastmasas var uzreiz pateikt, kas tas par toni, nav tāpēc jātaisa vaļā. Vienīgie iebildumi man ir pret toņu nosaukumiem, kaut gan varbūt pie vainas mans vēsais ādas tonis. Iced Caramel uz manas ādas iegūst ļoti siltu, gandrīz laškrāsas apakštoni, bet Hollywood Red nav nekāds sarkanais, tas ir tumši rozā! Atgriežoties pie plusiem, šīm lūpu krāsām ir ļoti patīkams saldens aromāts.

IMG_1089

No kreisās uz labo: Iced Caramel lūpu krāsa, Hollywood Red lūpu krāsa un abi Master Contour toņi neizpludinātā veidā.

Advertisements

6 thoughts on “Jaunumi no Maybelline

 1. Kristiāna saka:

  Kāda ir cena Maybelline Dream Fresh BB krēmam? Vai vari to ieteikt ja āda ir sausa un diezgan kaprīza (ne alerģiska, bet jutīga) un daudzus neņem pretī.

  • Annija saka:

   Sausai ādai tas noteikti būs piemērots, bet grūti teikt par jutīgumu, jo tā ir ļoti individuāla lieta. Manu taukaino, bet jutīgo ādu nekairināja. Par cenu nemācēšu teikt.

 2. Kristiāna saka:

  Paldies par ātro atbildi. Vai ir padomā uztaisīt drīzumā teiksim kādu top ar labākajiem krēmiem kuri ir iepatikušies? Es vienmēr esmu ieinteresēta palasīt vietējās atsauksmes 🙂

  • Annija saka:

   Laba ideja! Man gan nedaudz bail ieteikt tādas lietas kā tonālie krēmi un sejas krēmi, jo ādas tipi ir tik dažādi. Kas der man, tas nederēs daudzām citām sievietēm un otrādi.

 3. Kristiāna saka:

  Protams saprotu ļoti labi, taču nav iespējams saņemt tikai objektīvu informāciju 🙂 Bet tādēļ, jau internets dod priekšroku mums, kurām patīk kosmētika, izlasīt visādus aprakstus, blogus, un pārējo kas vien pieejams, lai izkristalizētu kaut vai pusi. Katrā ziņā iesaku cept rakstus augšā 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s