Brauciens uz Parīzi un Fragonard smaržu muzeja apmeklējums

Parīze ir viena no manām vismīļākajām pilsētām pasaulē. Esmu tur bijusi vairākas reizes un dažādu iemeslu dēļ. Pēdējais brauciens uz Parīzi man bija darba  darīšanās – pārstāvēt zīmolu Flash You and Me starptautiskajā apakšveļas izstādē Salon International de la Lingerie. Par darba pusi jau pastāstīju senākā ierakstā, bet šoreiz nedaudz par atpūtu!

Parīzē biju tikai dažas dienas, turklāt lielāko daļu no tām izstāžu zālē bija jābūt pirms deviņiem no rīta, bet prom varēja doties pēc sešiem vakarā. Nekam daudz laika nesanāca. Lielākā izraušanās no darba bija Fragonard smaržu muzejs, kur dabūjām pasmaržot izejvielas, apskatīt ražošanas iekārtas un interesantas smaržu pudelītes no senatnes.

IMG_6621.JPG

Vai esat pazīstamas ar Fragonard parfimērijas zīmolu? Es to pirmoreiz iepazinu pirms apmēram 12 gadiem, kad pirmoreiz biju Francijā skolas kora ekskursijā. Toreiz man bija pamatīgas iesnas, taču zeltītās pudelītes šķita ļoti vilinošas, tāpēc nopirku EDP ar nosaukumu Miranda vismazākajā iepakojumā (30 ml). Un tas izrādījās fantastiskas! Tas ir ļoti patīkams vaniļas aromāts, ko ļoti taupīgi lietoju desmit gadu garumā. Pagājušogad to pārstāja ražot. Taču pavisam neilgi pirms Mirandas pazušanas no veikalu plauktiem mamma ārzemju brauciena laikā nopirka man vienu no pēdējām pudelītēm, ko varēja atrast.

No Fragonard piedāvājuma man ļoti patīk arī Belle Cherie un Belle de Nuit. Ja kādreiz esat Parīzē, ir vērts iegriezties muzejā vai vismaz kādā no Fragonard veikaliem, jo tās ir labas kvalitātes smaržas par nepārspīlētām cenām. Turklāt tā ir laba vieta, kur iepirkt dāvanas mājiniekiem – smaržu miniatūru komplektus, smaržīgas ziepes un dušas želejas un citus niekus.

IMG_6622.JPGIMG_6620.JPGIMG_6633.JPGIMG_6623.JPGIMG_6651.JPGIMG_6655.JPG

Interesanti bija redzēt arī ļoti senas Rimmel lūpu krāsas!

IMG_6654.JPG

Mēs palikām ļoti jaukā un mājīgā dzīvoklītī dažu minūšu gājienā no izstādes norises vietas. Bonusā – kaķis, kas mēdz no blakusdzīvokļa pa balkonu pārrāpties ciemos. Tā bija viena no daudzajām Airbnb.com pērlēm. Ja komandējumā vai ceļojumā jāizvēlas naktsmājas, iesaku izpētīt piedāvājumus šajā lapā. Lielajās pilsētās īrēt dzīvokli vai istabu sanāk daudzreiz lētāk nekā palikt viesnīcā, turklāt saimnieki parasti ir ļoti atsaucīgi un gatavi ieteikt apkārtnē labākās vietas, ko apskatīt un kur paēst.

IMG_6681.JPGIMG_6686.JPG

Visbeidzot izstāde! Garas, nogurdinošas lidojumu dienas beigās mēs līdz vēlam vakaram iekārtojām stendu, lai nākamajā rītā jau tiktos ar pirmajiem apmeklētājiem. Tā bija interesanta un izaicinoša pieredze, ko plānojam atkārtot nākamgad.

IMG_6672.JPGIMG_6674.JPGIMG_6676.JPGIMG_6678.JPG

2 thoughts on “Brauciens uz Parīzi un Fragonard smaržu muzeja apmeklējums

  1. Mmmm.. fantastiska pieredze:) smarzu muzejs rupnica izklausas apskates verta:) sagribejas uz Parizi, iespejams esmu vel uz iedvesmas vilna jo pati pirms mirkla rakstiju par savam milakajam pavasara smarzam..

  2. Esmu ļoti liela mīlule tiešu franču smaržām, tikai tos lietoju, tagad izmantoju Million un Chanel Coco Mademoiselle, agrāk ļoti patika Nina Rich. Labrāt arī aizbrauktu uz šo vietu 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s