Vīraks pudelē: Molinard Musc

IMG_1192

Es uzskatu, ka katram cilvēkam ir sava smaržu “palete” – iemīļotākās notis un akordi. Dažiem pievilcīgākas šķiet saldas vai svaigas kompozīcijas, citiem – ziedu motīvi vai austrumnieciskās noskaņas. Mana palete ir tumša, varētu pat teikt gotiska. Rozes, vīraks, pačūlija, netīrs muskuss, āda, ambra, sandalkoks, agarkoks. Dažreiz kāds jasmīna akcents.

Kad smaržu forumā izlasīju par smaržām, kas mats matā atgādina vīraka dūmus, pirmā doma bija – man to vajag! Tā nu manā smaržu kolekcijā nonāca Molinard Musc tualetes ūdens pudele.

Apraksts trāpīja tieši desmitniekā, šīs smaržas patiešām ir sašķidrināts vīraks pudelē. Kad pirmoreiz tās iepūtu drauga klātbūtnē, viņš sāka ošņāt gaisu un mēģināja saprast, no kurienes pēkšņi uzradusies vīraka smarža. Labi gan, ka viņam tā patīk! 🙂 Sākumā tas ir tīrs vīraks, bet pēc vairākām stundām galveno lomu ieņem salds, “netīrs” muskuss (šai notij ir divas sejas – tas var būt gan “dārga veļas mīkstinātāja” aromāts, gan arī ļoti seksīga smarža; aromāti ar muskusu centrā parasti trāpa vienā vai otrā galējībā).

Interesanti, ka Musc nošu sarakstā no vīraka nav ne miņas – tikai muskuss, tonka pupiņas, sandalkoks, lazdu rieksti un vaniļa.

Lai arī šis ir tualetes ūdens, noturība ir ļoti laba – savas 6-8 stundas.

Tā kā Molinard ir nomainījis pudeles dizainu uz vieglāku un kompaktāku, pudeles vecajā iepakojumā var atrast par ļoti zemām cenām. Tādos interneta veikalos kā serenity.lv un parfimers.lv šīs smaržas maksā nepilnus 20 eiro. Ja vīraka nots ir starp mīļākajām, tad noteikti iesaku izmēģināt!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s