Anastasia Dipbrow Pomade uzacu vasks

IMG_0961

Anastasia Dipbrow Pomade ir viens no tiem produktiem, ko ļoti gribēju kādreiz izmēģināt. Tā kā Latvijā Anastasia produkcija nav nopērkama, tad iespēja nopirkt šo slaveno uzacu vasku man izdevās ceļojumā uz Norvēģiju. Man ir viens no tumšākajiem toņiem – Chocolate.

Šis ir produkts, ar ko var iegūt tās nevainojami definētās uzacis, ko redzam skaistumkopšanas guru video un sociālajos tīklos. Un mani pārsteidza, ka tas patiesībā ir tik viegli!

IMG_0966

Iepakojums ļoti labi saskan ar otiņu no Zoeva Rose Golden komplekta, par ko esmu rakstījusi iepriekš 🙂

IMG_0973IMG_0975

Kā var redzēt swatchos, tad toņa intensitāti var variēt. Lielāko šoku piedzīvoju pirmajā lietošanas reizē, kad uz otiņas paņēmu mazliet vairāk produkta nekā vajadzīgs un tiku pie ļoti tumšām, uzkrītošām uzacīm 🙂 Lai panāktu dabiskāku iespaidu, jāizmanto pavisam nelielu daudzumu produkta, tāpēc ar vienu iepakojumu pietiks ilgam, ilgam laikam.

Vienīgā sliktā lieta, ko varu teikt par Dipbrow Pomade, ir saistīta ar noturību. Uzacu sākuma daļā (līdz izliekumam) krāsa turēsies visu dienu, bet no no galiem pazudīs pēc dažām stundām. Produktam ir vaskaina tekstūra, tāpēc tas uz ādas nenofiksējas. Ja āda ir taukaina, tad laika gaitā krāsu ļoti viegli var notīrīt.

Šeit produkts darbībā – pavisam nelielā daudzumā:

IMG_1416

Anastasia Dipbrow Pomade cena bija ap 20 eiro. To var nomedīt internetā, bet es tomēr ieteiktu patestēt toņus veikalā, ja ir tāda iespēja. Tie ir ļoti dažādi, ar dažādām niansēm un apakštoņiem, kā arī daudzi toņi attēlos izskatās gaišāki nekā ir patiesībā.

Kādi ir jūsu iemīļotākie uzacu produkti? 

Advertisements

2 thoughts on “Anastasia Dipbrow Pomade uzacu vasks

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s