Pasludinu šo par pēdējā laika labāko atklājumu! Little Ondine nagu lakas – nekādas ilgās žāvēšanas un noņemšanas līdzekļu

IMG_1406

Atzīšos, ka man ne pārāk patīk lakot nagus. Tā vienkārši šķiet pārāk liela ķēpa – lakot, neizbēgami noķēpāties, cerēt, ka laka nožūs pirms būšu paspējusi uztaisīt tajā kādu robu, kādu pusstundu palikt “bez rokām”, bet pēc tam vēl ir lakas noņemšana… Vārdu sakot, pārāk liela noņemšanās, lai tikai pāris dienas varētu pastaigāt ar lakotiem nagiem, jo ilgāk nekas negrib turēties.

Tāpēc mani ļoti ieinteresēja zīmols Little Ondine, kas ražo nagu lakas no dabīgām sastāvdaļām – attīrītiem sveķiem, organiskām krāsvielām un ūdens. Sastāva dēļ laka uz naga veido krāsainu plēvīti, ko var vienkārši noknibināt nost. Nagu lakām nav smaržas, un to noņemšanai nevajag nagu lakas noņemšanas līdzekli. Vēl viens liels pluss ir tas, ka laka nožūst zibenīgi – kamēr tiec līdz vienas rokas mazajam pirkstiņam, tikmēr īkšķis jau ir pilnībā nožuvis.

Little Ondine piedāvā ļoti plašu krāsu izvēli (tikko mājaslapā saskaitīju 87 pa vienam nopērkamos toņus) dažādos finišos – atrodami gan parastie glancētie, gan metāliskie toņi, gan gliteru lakas un pat matējošā virskārta. Man ļoti patīk toņi, kā arī fakts, ka mājaslapā katram izveidota moodboard kolāža. Tas rada iespaidu, ka katrs tonis ir labi pārdomāts un toņu klāstā nav nekādu nejaušību.

IMG_1380

IMG_1376

Man ir sešas lakas:

  • Cuddle – nedaudz caurspīdīgs nude, kas gandrīz pilnībā saplūst ar manu ādas toni;
  • Lava – klasiski sarkanais;
  • Dark Crystal – zilgani melns metāliskais tonis;
  • Back to Black – glancēts melnais;
  • Red Red Wine – ļoti tumši sarkans tonis;
  • Silence – matējošā virskārta.

Pirms pasūtīšanas man bija bail, ka tās varētu vizuāli atšķirties no “īstām” nagu lakām un izskatīties tā, it kā būtu uzliktas ļoti biezā kārtā. Taču tā nav – Little Ondine lakas izskatās gluži tāpat kā parasta nagu laka.

Uz nagiem izskatās tā:

IMG_1382IMG_1391

Noņemšana ir pavisam viegla – jāatlipina maliņa un jānoņem no naga plēvīte.

IMG_1401

Starp citu, viena no manām lielākajām problēmām ar parastajām lakām ir tas, ka pēc ilgstošas tumšo toņu lietošanas nagi mēdz palikt iedzelteni. Ar šīm lakām neko tādu neesmu novērojusi!

Tagad, kad varbūt esmu pārliecinājusi, ka šis ir risinājums visām ar nagu lakošanu saistītajām problēmām, pastāstīšu par šo laku mīnusiem.

Pirmkārt, ražotājs iesaka pēc nagu uzlakošanas vienu līdz trīs stundas izvairīties no roku saslapināšanas. No savas pieredzes varu ieteikt pie tā pieturēties, citādi maliņas sāks celties uz augšu.

Otrkārt, noturība nav ideāla. Man tā ir viena diena vai divas, ja pēc nagu uzlakošanas neesmu slapinājusi rokas un arī pēc tam neesmu, piemēram, mazgājusi traukus. No nagu galiņiem laka sāk iet nost diezgan ātri. Taču vismaz pagaidām mani tas sevišķi netraucē, jo uzlakošanas process ir ātrs un vienkāršs. Tomēr uz kājām laka noturējās apmēram nedēļu, kas nemaz nav slikti!

Treškārt, sūtīšanas izmaksas ir lielas. Piegāde uz Latviju izmaksā 18 sterliņu mārciņas, toties sūtījums tiek ļoti ātri piegādāts ar kurjeru.

Little Ondine nagu laku klāsts apskatāms zīmola mājaslapā. Cenas ir atšķirīgas, taču lielākā daļa pilnizmēra nagu laku maksā robežās no 7 līdz 10 mārciņām.

Vai esat mēģinājušas šāda veida nagu lakas? Vai gribētu pamēģināt?

4 domas par “Pasludinu šo par pēdējā laika labāko atklājumu! Little Ondine nagu lakas – nekādas ilgās žāvēšanas un noņemšanas līdzekļu

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s